Jump to content
GIGN Forum

Kas Notika Ar Netgames?


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pastaav jau arii taadi kaa:

clan.lv - vecais apollo, tur palicis ir Lethal un paaris kkaadi oldschool, bet nu serveris lielaako dalju visslaik ir tukshs..

un ir cs.h2.lv kur dalja oldschool no NOXa veel speelee.. bet arii serveri pagrimushi. piem. war3 veel pirms meeneshiem 4 bija pilns un tikt iekshaa nevareeja, bet tagad staav vnk tukshs.. un par PUB, tur labi ja ienaak ~10 cilveeki.

ir arii cs.kopideja.lv, serveris uz 47 protokola veel staav, speelee ljoti daudz aarzemnieku un paarsvaraa ir pilns arii liidz veelai naktij. vieniigais tas, ka adminu nav un dafiga chiito.

kkaa taa.

Link to comment
Share on other sites

bet, ja runā tieši vairāk par cs, tad man ir iepatikusies mostwanted komūna... :]

ziepe. dabujis moderu tur, tagad traki patiik? XD

Man personiigi patiik no forumiem gigns, jo te biezhi var visaadu jautru STUFF`U palasiit. Juuzeri arii ir reeciigi :D :D

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

clan.lv - vecais apollo, tur palicis ir Lethal un paaris kkaadi oldschool, bet nu serveris lielaako dalju visslaik ir tukshs..

un ir cs.h2.lv kur dalja oldschool no NOXa veel speelee.. bet arii serveri pagrimushi. piem. war3 veel pirms meeneshiem 4 bija pilns un tikt iekshaa nevareeja, bet tagad staav vnk tukshs.. un par PUB, tur labi ja ienaak ~10 cilveeki.

ir arii cs.kopideja.lv, serveris uz 47 protokola veel staav, speelee ljoti daudz aarzemnieku un paarsvaraa ir pilns arii liidz veelai naktij. vieniigais tas, ka adminu nav un dafiga chiito.

kkaa taa.

eiii... es tikai iedomājos, kas noticis ar netgames tad, kad ieraudzīju tevi war3 serverī. Tu tak agrāk tikai netgeimos spelēji. Tagad pārvācies uz gignu?

Link to comment
Share on other sites

savexp ir pilna latvija!

P.S. Bet ari soreiz gan jau mani visi noignores (temeets uz mainiem, jo publika atbalsta)

es gan īsti nezinu worma domu gājienu, bet domājams, ka tas darīts ar nolūku, lai vairāk tiktu reģistrēti niki, lai neviens cits nevarētu izmantot tevis sakrātos exp

Link to comment
Share on other sites

Labi, kaut ko es arī zinu par visu, kas notika ar Netgames.Lv

SIA "Nerealitāte" šobrīd vēljoprojām uztur spoki.lv un arī baltgames.lv

Reāli ir tā, ka SIA "Nerealitāte" ir zem apollo.lv

Tātad viss sākās dēļ lapas apmeklējuma skaita - mazāk cilvēku apciemoja lapu, atļaušos pieminēt, ka vainīgais bija jaunais dizains un totāli neinteresantā lapa, kur navigācija sūkāja + spēļu apskati kļuva daudz mazāk...

Tad vēl foruma pāriešana no IPB uz to jauno, laikam phBB forumu, kur netika darīts gandrīz nekas, caurumus forumā varēja redzēt aiz katra stūra!

Starpcitu man patika NG administrātori, viņi tiešām bija fašisti :D Arī biju viens no viņiem, bet tad sanāca tā, ka vairs viņu daudzos CS serverus sāka apmeklēt maz cilvēku, atceros, ka BEDRE serverim vispār bija tikai kādas 200 konekcijas dienā!

Netgames.lv sāka sūkāt jau gadu vai pat divus iepriekš, jo neviens neko vairs nedarīja serveru labā un visiem bija uzmīzt uz spēlētāju sūdzībām un ieteikumiem forumā par serveri, ka vajadzētu kaut ko darīt!

Link to comment
Share on other sites

chill.lv sūkā tikai tā iemesla dēļ, ka tur lago visi cs serveri, vienkārši neizturami, bet lapu apmeklēju reti, tā publika pārāk garlaicīga.

kso - kso ir kso, forumā nekā tāda izcelšanas vērta, banu sūdzībās dažreiz tikai ir par ko parēkt, bet liels pluss ir pubam, lagu nav, kvalitāte 100%.

ng - seeen jo seen tur uzturējos, kad vel bija mezonis, caalis, 1ntake vai 1mpuls1ve, tad bija jautrība, visi izklīda pa citām komūnām un ar to es beidzu tur uzturēties.

gign - vienīgā komūna, kur es šobrīd uzturos, ir ko palasīt forumā, ir ar ko uzšaut serveros, viss ir kārtībā, bet ir viena lieta, cs serveriem ir dīvaina konfigurācija, liekas, ka nedaudz lago serveri tā globāli. Ak jā, pavisam piemirsu, vel te mēdz uzrasties episki topiki, cilvēki šauj sev galvā, baidās no melnās krāsas un tamlīdzīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Chill- sūkā, jo stūlbs dizains, patīk špikot un tā varu arī turpināt, bet nu par to visu, tās ir tikai manas domas!

KSO- Ahuena serveris, ļoti patīk, jo nav lagu var teikt vispār nekad un viss tur iet uz 100 %, bet forums, tas gan tiešām iesukā, man vispār nepatīk, bet nu aktivitāte tur tiešām VISPĀR NAV!

ihack- Serverī nēesmu spelējis, bet forumā tur ir tieši tā, ka kas jau teica, ka ja esi jauniņais tad visiem pie dupša, kas tu esi, galvenais ir oldskūl pacančiki!

GamerX- vienkārši fūu, bet kā teica macho tf2 sadaļu var palurēt!

ctts, mw, pick, mpe- nēesmu nekad tur spelējis un domāju, ka arī tur nekad neiejutīšos, bet forumos esmu mazliet palurēji, ak jā mpe kautkad ļoti sen biju moderators!

ROXCS- reģistrējies nēesmu, bet parasti palasu tur to sūdu, tur ir vienkārši puse IDIOTI, un serveris ir vienkārši COOLšit pa naktīm kruti saliek botus un rullē!

GIGNS- Tiešām patīk vislabāk un arī šeit vienmēr esmu bijis, bet forumā nebiju reģistrējies un mainlapā arī, bet dienā parasti vismaz vienu reizi iegāju un palasīju jaunumus! Cilvēki te ir ritīgi labie, tapēc ka man arī šeit nevajag neko, bet patīk pasmieties un uzzināt viskautko jaunu un tā tālāk! Vienīgi man ir slimība, ja es lasu tad arī ko ierakstīt, bet tagad mēģinu tā mazāk, ja rakstu tad rakstu gari, bet ja kartīgi nezinu ko rakstu, tad klusēju! Par serveriem ir tā, ka pubā citreiz ieeju pašaudīties, bet csdm tā ļoti, ļoti reti! WAR3FT spelēju visu laiku, cik spelēju cs, jo nu visus 3 gadus cik spelēju cs es visu laiku spelēju vai nu cw, vai pub, bet tagad izdomāju izmēģināt ko jaunu, protams iepatikās un esmu jau dabūjis normalu leveli utt! Tapēc es šeit esmu!

piedošanu par gramatikas kļudām, ja tādas ir, tas tapēc, ka steidzos!

Link to comment
Share on other sites

HEARTBLOWING mani sasmīdināja ;DDDD Made my day

Vispār jā, chill.lv ir līdzīga web lapa gign'am, tā pat kā vēl citiem miljons mazbudžeta projektiem. daudzi vienkārši nokopē... Dogm.lv arī ir līdzīga mājaslapa un agrāk roxcs arī bija līdzīga (Nezinu, kur palika).

Vienīgais par ko es bēdājos, ir, ka nevienam neinteresē uztaisīt sakarīgu Natural Selection serveri :nja:

Varbūt gign'am ir interese? ;DDD es zinu ka muhameds man piekritīs :))

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...