Jump to content
GIGN Forum

Kas Notika Ar Netgames?


macho
 Share

Recommended Posts

es acīmredzot esmu kaut ko palaidis garām :D

iečekoju tekstu "kopš NG iekrita podā."

ieeju netgames.lv, a tur redirektē uz spoki.lv opscfmg, kas noticis ar SIA NEREALITATE?

runājiet, es acīmredzot esmu kaut ko palaidis garām. Un kur tagad tusē visi tie, kas dzīvojās iekš netgeimiem? Es ceru, ka ne te :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

macho, drusku biji ielidis ziemas gulja? netgames serveru man liekas jau apmeram 1.5 gadu kaa nav! lidz ar to aroo forumaa aktivitate smagi samazinajaas un nebij jega to uzturet! un talak tiri logiski viss aizklapejas (geiming sferaa), un cik zinu nerealitate saka nodarboties ar citam lietaam!

viniem, ka firmai, aizliedza uzturet neoficialos serverus, a steamotos serveros tautas nebij!

Link to comment
Share on other sites

KSO

ai, man tie webi galīgi nepatīk, it īpaši saspiestais gamerx variants, esmu totāli priecīgs, ka tusēju šeit nevis tur. Vienīgais bonuss, ko ievēroju, ka gamerx ir tīri forša tf2 sadaļa, nu tur vismaz notiek kaut kāds actions - mēs te vairāk paši geimojam un īsti neaizraujamies ar kaut kādu bazarēšanu par tf2 tēmu. Nekas, nekas, sataisīs worms bl0gging staffu un tad es varēšu izpausties.

btw, citu projektu vairs nav?

Surr :)

Link to comment
Share on other sites

oi, tieši kā CANADA teica, pirms apmēram 1,5 gada kaput serverīšiem. pašam pret ng nekādu īpašo jūtu nebija. patika vienīgi man tur csdm serveris, kur arī nedaudz uzkundzējos, jo serverim bija iespēja uzlikt FFA mode. tad tik bija gaļa 1vs19 muahahaahaha.

starpcitu GIGN csdm ar varētu manuāli pieslēdzamu ffa mode uzlikt, būtu nereāli reāli.

TT netgames :)

Link to comment
Share on other sites

KSO

Kso serveri vienmēr pilni, pat 4-5 no rīta, bet forumā aktivitāte gan ļoti zema, tapēc liek domāt, ka komūna ļoti noslegusies un viss actions notiek irc.lv vai kautkur citur.

Vel ir rush.lv, bijušais wire, ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

chill.lv the best

heal.lv vienkarsi funs, acc nopērkams :superlol:

Nu Netgames bija vislabākais kas var būt. Man gign patik, bet vairāk patika Netgames, jo tur bija ļoti labi admini un publika neviens nedirsās. Ja gignā neviens nedirstos būtu ideali, bet izskatās ka tas anv iespējams.

Link to comment
Share on other sites

heal.lv vienkarsi funs, acc nopērkams :superlol:

Nu Netgames bija vislabākais kas var būt. Man gign patik, bet vairāk patika Netgames, jo tur bija ļoti labi admini un publika neviens nedirsās. Ja gignā neviens nedirstos būtu ideali, bet izskatās ka tas anv iespējams.

Ja tu nebūtu debīls, tad tev neviens arī nedristu <c>

cs.heal.lv (zm,war3,dr) - FaCe - Admins

Link to comment
Share on other sites

Apgaismojiet mani - kas ir ngames.lv? Feiks?

Bet tā runājot: gign vienmēr esmu uzskatījis par Latvijas stilīgāko gaming komūnu, bet līdz šim nebija stimula te reģistrēties, jo zināju, ka neko nesasniegšu. Gadi gāja un man palika piedrāzt par visiem acc un sāku spēlēt seit :)

Link to comment
Share on other sites

gign.lv- 10/9 Uzturos foruma del (Nekur citur ka spam sadala), Publika ir kuul. Agresiva, intresanta, gudra un taja pasa laika mila :D :D Dazreiz kad gribas paspelet kadu jaunu modu ieskatos serevri sadala.

rush.lv - 10/2 Mesls, dizains 100 gadus nav mainits un jau sen ir novecojis. Publika jau ar bardu apaugusi utt. Sava sula varas.

chill.lv- 10/7 Smuks dizians, funkcionals, lidzigs gign.lv (Nevis pec web stila bet vispar.)

gamerx.lv- 10/8 Milu vinu tf2 serveriti, lionz ari diezgan izpalidzigs (Nesuta dirst pec pirma luguma. Pirku caur vinu Tf2) Minus tiesam varetu but saspiestais dizains kaut ari kadu laiku atpakal tads bija mode.

Ngames.lv - 10/10 Bija tiesam laba publika,forums bija sakarigs, patika spelet vinu war3 serveriti galvenokart tapec ka nebija savexp, vispar man liekas serveri bija loi labi nokonfigureti jeb kura mode kas viniem bija.

kso.lv- Neko daudz enzinu, loti noslegta komuna

wos.lv- 10/1 POKE,L33t WORLD, karoch lielakais mesls Latvija (Ja lielaks pa rush.lv) Nerunasim par to ka admins var but jebkurs pokemons, vien paskatoties uz dizainu girbas vemt. Karoch censhas no mazajiem hibridiem noplest naudu jeb kura vieta ;) Pats smiekligakais ka tas izdodas (Naivie Latviesi) :D

baltgame.lv - 10/5 Ceru ka nekurinu rasu naidu bet sis saits ir vienkarsi ruskij projekts kur es ka (Latvijas patriots) vienkarsi nespeju uztureties. Adzisu ka dizianam nav ne vainas. ;)

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

GIGNs, protams, foršs un tā, bet te džeki iedomājas no sevis nezin ko, un tas ir ne tikai forumā, bet arī serverī. GX tādā ziņā (ar LAUVz`u) priekšgalā ir daudz patīkamāks, daudz pretīmnākošāks.

- Tā nebija domāta kā antireklāma GIGNam.

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Ja gignā neviens nedirstos būtu ideali, bet izskatās ka tas anv iespējams.

Par to acc`su, c`mon, tas sūdainais scripts, ko visi lopi pērk pa 10 Ls parādas katrā jaunajā komūnā, un pats labākais arī ir tas, ka arī to pakalpojumu izmanto kkādas sīko lopu bandas...

Par to diršanos, aizmirsti, tā jau ir viena no gign`a pērlēm :P

Link to comment
Share on other sites

4id.lv - Dust2Land serverim nav ne vainas. Ja patīk gaļa 15 vs 15, kā senajos kompakta laikos, tad ir ok. Karte nemainīga - visu laiku dd2. Pirms kāda laika uztaisīja arī tf2 serveri, parastā cs pub vietā, bet nekā - apmeklējums 0! Komūna atstojs :thumbsdown: ja neskaita pāris pazīstamus krānus, ar kuriem ir jautri kopā krušīt serverī...

Link to comment
Share on other sites

tā palasot, šķiet, ka citur vienkārši nerullē.

man patīk tie posti, kur cilvēciņi saka, ka te diršas, bet citur izpalīdz. Parasti šie cilvēciņi nav nekādi gaišie prāti (see: cSpoks). Mums ar durakiem ir darīšana jau vairāk kā 6 gadus, pēdējais kas mums interesē ir palīdzēt kaut kādam kārtējam malacim, kas kaut ko nav izlasījis, vai vienkārši ir stulbs.

Mums galvenais (nu vismaz man) ir jautrība :)

p.s.

chill.lv uzmetu aci - bla, nu sakiet ko gribiet, bet katru reizi, kad redzu lapu, kas ir taisīta par paraugu ņemot gign, tas uzdzen vienkārši automātisku riebumu.

edit:

khe, man tomēr patīk chill.lv, atradu topiku par hivemindu :)http://chill.lv/forum/topic/7189/chill-lv-love-4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...