Jump to content
GIGN Forum

Wee-Man


prisoner
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaahahahahaha

dzheki - es ar jums lepojos - juus man tieshaam regulaari pieraadiet ka Latvijaa stulbums neizsiikst smile.gif tipiskas tiinju dirshanaas smile.gif MIILU taadas. Bet jums ir arii kautkas origjinaals. Blood smile.gif gribaas pakomenteet.

Macho Go fuck yourself?

psc......prisoners ir vai tikai izliekas par siiku dauniiti?

ak tad angliski runaat saakam?

vai cik daudz mees pateikt maakam smile.gif

taalaak - cita fronte - hainija miiljais atgaadinaajums cilveekam par vinja speejaam uz 4tusa, kas toreiz chista bija tizli bet izskataas ka tagad ar puisi viss ok. Kaut vai spriezhot peec visai origjinaalaa cilveeka atpakaljuzbrauciena (vismaz manaa uztveree)... ziimulis smile.gif tev dzhekinj laikam ir bijis "some hard time" ar to kancelejas prechu veikala paardeveeju smile.gif . forshs dialogs enivei

"iznjem no mutes to mates pupu no luupam a to tu te visu forumu piedirs ar vinju" - shaadi teikumi man liek smile.gif smaidiit

taa taa - kas mums seko taalaak

Blja deus nedirs puisiit es jau nebiju tas kas te katru dienu forumaa iepirda kaadu savu tjipa atsauksmi, nievaajumu - OOooOOOooo krutaa dabuujis bla kaut kaadu smirdiigu kick admin titulu ar zemoshanos un pakaljaa liishanu......Bla par to faters deus tu taa aplauzies - nav jau nosleepums cik tam macho gadu, un tici man tie mani nebaida LOL. Gribeetos tevi satikt dziivee 'LIELAIS' tad jau redzees, kursh te izstiisies peec siikaa aazi !

skatieties uzmaniigi smile.gif

1) saakam teikumu ar blja smile.gif (paraadam ka esam nikni)

2) nedirs puisiit - aaaaaaij smile.gif labi kex noraada ka deus ir puisiitis lai vareetu skatiities uz vinju no augshas smile.gif

3) "forumaa iepirda" LABS - nevis ielika bet iepirda kas reizee ir dusmiigi un taa druscinj pat pasmieties pats var par savu tekstu

4) nosaucam otru par "ooOOo krutu" - stiliigi smile.gif

5) smirdiigi kick admini tituli vienmeer tiek kaukaadiem idiotiem. Paarsvaraa mums sanaak kautkaa ar shiem idiotiem dirsties. Diivaini blink.gif Shie tituli parasti tiek ieguuti ar pakaljaa liishanu un zemoshanos (it iipashi ja to dara puisiishi)

6) AAAIJ - mani gadi vinju nebaida. (diivaini jhatka.gif man personiigi cipari liekas SHAUSMINOSHI)

7) kad shaadi cilveeki ar savstarpeejaam antipaatijaam satiekas (kas notiek regulaari - it iipashi ja antipaatijas ir caur netu) tad parasti kaads peec siika aazha izskataas

manupraat LIELISKS pousts smile.gif

kas notiek taalaak

monstrs paraada ka vinjsh kaukaadus aazhus viimanus nepaziist - AAAIJ - dzhekam par aazhiem uzdirst - aaaij - aaaij

"pats tu aazis esi kautkur pa blatam tiesiibas dabuujis un baigais krutais juuties !!!!!" - NU KO ES TEICU? smile.gif atkal tiesiibas ir aazis dabuujis.... drausmiigi. (vieniigais miinuss visaa shinii te ir ka vinjam nav tiesiibu smile.gif )

taa taa - naakamie 3 pousti nav interesanti bet kas notiek beigaas?

"cilveeks esmu tevii viilies......agraak vismaz bija par ko reekt but nothing"

aaij - veelos uzsveert teikuma beigas..... kas tiek nobeigtas angliski - aaaij - ANGLISKI.... nu...... ko es varu par to teikt....

1) stiliigi

2) veesi.... (esam veesi aaaij) un ietureeti

3) stiliigi

4) maakam angliski

4.1) skat 1)

4.2) stiliigi

5) paraadam ka ..... esam stiliigi

AAAIJ

taa tik tureet puishi smile.gif es ar jums lepojos smile.gif

btw - ja jums saak aptruukties uzbraucieni tad varat man uzbraukt tipa "kas es baigais papa esmu ka te baigi viedi saakumaa runaaju par tiinju dirshanaam it kaa tipa kaukaads vishijs buutu" aaij

(edited)

2loadinq - ja nelasi tad neraksti

aaij

Link to comment
Share on other sites

lol - kas man buutu jaapieraada?

nebija patiesi? (vieds feiss) dzhekinj dzhekinj - iemaacies lasiit caur rindinjaam

off topic - lasaam uzrakstus uz smailijiem ... uuu

smiliez.de_2538.gif - re - uz shii ir rakstiits hm

aaij

+domaashana man aiznjem sekundes desmitdaljas - rakstiishana ir vieniigaa probleema.

Link to comment
Share on other sites

Blja deus nedirs puisiit es jau nebiju tas kas te katru dienu forumaa iepirda kaadu savu tjipa atsauksmi, nievaajumu - OOooOOOooo krutaa dabuujis bla kaut kaadu smirdiigu kick admin titulu ar zemoshanos un pakaljaa liishanu......Bla par to faters deus tu taa aplauzies - nav jau nosleepums cik tam macho gadu, un tici man tie mani nebaida LOL. Gribeetos tevi satikt dziivee 'LIELAIS' tad jau redzees, kursh te izstiisies peec siikaa aazi ! smiliez.de_2428.gif

biggrin.gif gribeetos gan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
WE MAN vin6 vismaz raksta.

smiliez.de_2477.gif Kas veel tas pa aazi? smiliez.de_2469.gif

©Ja mullkki lidotu dazhi cilveeki neredzeetu sauli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...