Jump to content
GIGN Forum

Wee-Man


prisoner
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smile.gif shodien? da nee - man vinja visu muuzhu ir bijusi labveeliiga - es tik peedeejaa laikaa nevienu dzejoli neesmu sacereejis, taapeec arii te atskanjaas runaaju. (sarakstiijis es esmu kaadus 15-20 sviestus) (ja njem veeraa konkreetos sviestus tad vairaak
Link to comment
Share on other sites

nu vo re kas notiek kad tik daudziem sado admin tiesiiibu. Es ieteiktu vairaak nevienam nedot. Vai arii iet serverii ar nezinaamu niku un novērot vinnus. Savaadaak vinnji paliek smiliez.de_2477.gif

Tu nu gan esi gniida pats dabuuja tiesiibas un tagad saka "vairaak nevienam nevajag dot" pisec kauns tev ir vai nav ? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Oi Oi, nu gan mees esam kruti !!!!!!! Da man pox ka tu esi te kaut kaada smirdiiga servera admins, uzreiz tjipa super-rembo ja? Piejaat man to smirdiigo gignu ar huj botiem blja. Da bljedj ja tu mani nepaziisti, tad nav ko baarstiit savas paargudraas pieziimes bljin ! AAZIS TU ! Gribeetu redzeet vai tu dziive ar esi tik kruts......Man shkjiet, ka tu esi kaut kaads smirdiigs datortaarps, kursh juutas visvarens apseedies pie sava kompja.... Un atpisies no manis tu liidz galam nedapistaa vaavere !

WAR >:[

vecs posts, bet...

Monstrs nez cik kruts vai nekruts macho ir dziivee, bet reaals kex vinjsh toch ir un par taam aspraatiibaam forumaa... arii dziivee vinjam naak aaraa labas aspraatiibas par ko apkaarteejie var labi pasmieteis...

P.S. Taa nav dirsaa liishana (man tiesiibas jau ir (gan #gign gan cs.gign.lv ko dabuuju bez dirsaa liishana) kaa te daudzi aprobezhoti cilveeki (cilveeki - nav domaac niks biggrin.gif)) var padomaat...

Link to comment
Share on other sites

(cilveeki - nav domaac niks )

Jaa ar shor ir jaauzmanaas! smile.gif Pateix kaads kautko netaadu un tad buus bans 4tus kaa jau cilveeks soliija!

Moraale: Nepieminiet vaardu - cilveeks! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Oi Oi, nu gan mees esam kruti !!!!!!! Da man pox ka tu esi te kaut kaada smirdiiga servera admins, uzreiz tjipa super-rembo ja? Piejaat man to smirdiigo gignu ar huj botiem blja. Da bljedj ja tu mani nepaziisti, tad nav ko baarstiit savas paargudraas pieziimes bljin ! AAZIS TU ! Gribeetu redzeet vai tu dziive ar esi tik kruts......Man shkjiet, ka tu esi kaut kaads smirdiigs datortaarps, kursh juutas visvarens apseedies pie sava kompja.... Un atpisies no manis tu liidz galam nedapistaa vaavere !

WAR >:[

Tu jau runaa ka riktiigs vishibala.. a pats neesi padomaajis ka kadam uz kura dirs virsu ar tadu bazaru ka dziive tgribeetu redzeet, moska vinjs saliidzinaajuma ar tevi ir faters un peec siika te vienigi izklausies tu un kad raksti kaut ko iznjem no mutes to mates pupu no luupam a to tu te visu forumu piedirs ar vinju

smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

Blja deus nedirs puisiit es jau nebiju tas kas te katru dienu forumaa iepirda kaadu savu tjipa atsauksmi, nievaajumu - OOooOOOooo krutaa dabuujis bla kaut kaadu smirdiigu kick admin titulu ar zemoshanos un pakaljaa liishanu......Bla par to faters deus tu taa aplauzies - nav jau nosleepums cik tam macho gadu, un tici man tie mani nebaida LOL. Gribeetos tevi satikt dziivee 'LIELAIS' tad jau redzees, kursh te izstiisies peec siikaa aazi ! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...