Jump to content
GIGN Forum

War3 Un Nerauj Ciet Topikus


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

:D Ej nopērc smadzenes, muahahahaha...

Un jā, ja vēlies zināt manas koordinātes, tad Es dzīvoju Madlienā, pazīšanās zīme - niks Kamis. gaidu ciemos lielos krāniņmērītājus...

Velreiz atvainojos par offtopic bet nu nagi niez...

Ko tu centies ar savu drisanos panakt?

Tavi teksti sastav no 3 vardiem (Jo vairak tu nespej no sevis izspiest) BLE nahuj dirs utt. Tas jau paradi cik tu esi "GUDRS" cilveks. Cilveki (es to skaita) izskaku savu viedokli, bet tu sac kautko dirst virsu tas tev liekas normali? Nepatik mani ieteikumi nu nelasi patin talak... Kur problema? Kapec uzreiz jasak ar burvigajiem trim vardiem un citu cilveku aizskarsanu, tas chipa tevi izbudina vai ka? :ermm:

Vai tiesam ir tik gruti saprast ka viedokli ir dazadi un tu cita viedokli domas ar varu un veljovairak ar dirsanos nespesi manit.

Ok, labi tu taisi war3 tu izteici savas domas nu vis nahuj, vel tu uzbazies? Vajadzes viniem kautkadu palidzibu no tevis vini paprasis, nelec no biksem ara.

Vesu pratu...

CHILL

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko tu centies ar savu drisanos panakt?

Tavi teksti sastav no 3 vardiem (Jo vairak tu nespej no sevis izspiest) BLE nahuj dirs utt. Tas jau paradi cik tu esi "GUDRS" cilveks. Cilveki (es to skaita) izskaku savu viedokli, bet tu sac kautko dirst virsu tas tev liekas normali? Nepatik mani ieteikumi nu nelasi patin talak... Kur problema? Kapec uzreiz jasak ar burvigajiem trim vardiem un citu cilveku aizskarsanu, tas chipa tevi izbudina vai ka? :ermm:

Vai tiesam ir tik gruti saprast ka viedokli ir dazadi un tu cita viedokli domas ar varu un veljovairak ar dirsanos nespesi manit.

Ok, labi tu taisi war3 tu izteici savas domas nu vis nahuj, vel tu uzbazies? Vajadzes viniem kautkadu palidzibu no tevis vini paprasis, nelec no biksem ara.

Vesu pratu...

CHILL

bļe, nahuj, dirst, hihihihihihi, jautri, mans posts sākās ar tiem vārdiem...

Tu kkāds gign`a advokātks, vai kas pa luni esi, ka lien worm`am un citiem dirsā? :D Medaļu jau nedabūsi, ka visus te aizstāvi :D

Un jā, tas, ka tev niks ir "Dievs" nedod tev pravas te mani mācīt, etc. stāstīt savus sūdus, ar kuru palīdzību tu mani māci ;)

p.s. Zaibis, piedirsu atkal forumu, ahahahaha... lohs, je*al :D

Link to comment
Share on other sites

Bet neviens neliek tev, spēlēt tanī forumā, ja jau tas ir sūds, lai spēlē citi, kuriem VIENALGA, kas pa war3 modu, versiju, vai vēl kaut kas, cilvēki pēc darba ienāk atpūsties paspēlēt, vai vienkārši izklaidēties, nedrotojot cs'u, un viss bumbās, pīs čali. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...