Jump to content
GIGN Forum

War3 Un Nerauj Ciet Topikus


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

sūds, sūds, un velreiz - sūds!

Es jau sapriecājos, ka gign`am būs norm. war3ft serverītis, bet huj, kkāds defaults mēsls...

Sry worm, bet šis serveris naturāli smird ;)

p.s. Es Tev jau pa PM uzrakstiju pāris sūdus, bet Tu mani noignorēji, nu tad kaifo laimīgs savā defaultajā war3 serverī :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paris lietas ko veletos izmainit!

ta kaa saku savu cs dziivi uz war3, un tados serveros ir pavadits gana daudz laika, pateiksu ka visvienkarsakais ir vislabakais!

shopmenu2 nekam neder...

pietiek ar pirmajam 4 raseem

nevajag savexp, lai katru mapi ir pa jaunam, lidz ar to vieglak jauninjajiem un aizraujoshaks mapes sakums, kad visi dzenas peec xp

ja katru map xp no 0, tad vajag sadalit taa, lai ap kadiem 35kills butu 8-10lvl!

P.S. Kapec nerada timeleft?

Link to comment
Share on other sites

StarChaser, kāpēc tu domā, ka vispār kāds ņem vērā tavus ieteikumus "serveru uzlabošanā"? Defultais šits ir pat daudz labāks nekā pārpluginots pokemonu serveris. Vienīgi derētu XP palielināšanos daudz mazāku, jo savādāk būs bieži restarts jātaisa, jo nav nekāda prieka spēlēt ar nulto levelu pret 10...

Link to comment
Share on other sites

ta kaa saku savu cs dziivi uz war3, un tados serveros ir pavadits gana daudz laika, pateiksu ka visvienkarsakais ir vislabakais!

shopmenu2 nekam neder...

pietiek ar pirmajam 4 raseem

nevajag savexp, lai katru mapi ir pa jaunam, lidz ar to vieglak jauninjajiem un aizraujoshaks mapes sakums, kad visi dzenas peec xp

ja katru map xp no 0, tad vajag sadalit taa, lai ap kadiem 35kills butu 8-10lvl!

P.S. Kapec nerada timeleft?

jā okldskūl war3 serverītis ar xp katru mapi pa jaunam gan ierullēja :) agrāk ar baigi speleju tādos :) nu bet ko darīt kāds ir tāds ir :)

Link to comment
Share on other sites

Patiesiba es ari sakuma biju pret shopmenu2, bet... man iepatikaas... skraidu ar savu undead 8lvl apkart ... noperku anku un amulet of cat un aiziet... pielavos visur kur vaig :D

Jaa... varetu vienigais nonjem nost tos hero... def 4 rases... vai ari bija ari tada versija, kur bija 5 rases... Blood Mage ieskaitot ! :thumbsup:

Bet visa visuma paldies tam kursh uzcepa WAR3... I just like Maukuris start with it :)

Link to comment
Share on other sites

šeit vienīgais p0k3lo8s esi tikai Tu :P Neiet runa par kkādiem mistiskiem pluginiem, bet gan par pāris ciparu maiņu pāris failos, kas atrodas iekš war3ft mapītes (serverim).

Tākā, ja nesaproti, par ko Es domāju/runāju, tad paklusē, nevis izrādi savu stulbumu un botisk`umu visiem pārējiem publiski ;)

Link to comment
Share on other sites

Nja ta gribetos lai butu defultais war3 serveri

"Defultais" es domaju tada zina kad katru mapi lvl ir pa 0.

Kadriez kad apollo bija tad visu laiku rukaja, kad sakas ta pokemonu era ar tiem save xp sapratu ka mans milais war3 BEZ SAVEXP izmirs un ta ari notika, neviena serevra bez save xp vairs nav, kaut ari es domaju ka ta sbutu tik pat pieprasits ja ne vel popularaks par save xp. :( OMG NOOB

Kad ir save xp iestajas tada ka rutina jo katru mapi nav vairs ka trakam jaskrien pec xp (Ka dazs labs jau te mineja)

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Par to mole. Tu piedizmsti pretinieku bāzē un jau dažs labs nošauj var teikt pirmajās 1-2sekundēs. Uzrakstot console " cl_minimodels 1 " Tu komandas biedru skinus visus padari vienādus, kad pretinieks uztaisījis mole, Tu savējos redzi visus vienādus, bet pretinieku, kas ir tavā bāzē ar mole palīdzību T skinā.

Nu man jau patīk war3 serveris, izdevies tā tīri ok, par to laikam worm'am jāpateicas! :)

Bet:

1) Varētu tiešām noņemt tās hero klases un actāt pirmās četras. ( Undead / Human / Orcus / Night Elfus )

2) Varētu arī save exp nomainīt uz to, ka katru mapi vajadzētu kačāt/iegūt exp no jauna. ( 0 lvl )

3) Nezinu vai vajag, bet kādas war3 paredzētas kartes un sataisīt timeleft :P

Pārējais viss ir tīri ok, jo serveris tikai 2-3 dienas strādā :)

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

"Defultais" es domaju tada zina kad katru mapi lvl ir pa 0.

Tu Tak esi dzimis :lox: !!! Ej nopērc mozg`u!!!!

<_<

Uz doto brīdi bija viens, jo nevienam nava pārliecības par mūsu darbu, vai arī ņaud, ka nau naudas. Kr4. sīko p0k3sūdu projektus neuzskaitīšu ;)

Bet ja tU Vēlies kādu serveri sev, raksti pa skype ;)

zb, man ejot war3 pakarās spēle. Man jākačā faili un pakarās pie faila - MiniSpiretPissed1.wav

Kas pa sūdiem?

Kas pa sūdiem?

Ieraksti search to sūdu, respektīvi savu "MiniSpiretPissed1.wav", idzēs esošo un ej pār jaunu, serveris nokačās jaunu failu :P

2) Varētu arī save exp nomainīt uz to, ka katru mapi vajadzētu kačāt/iegūt exp no jauna. ( 0 lvl )

Tak ej nošaujies un ej spēlē citus sūdus! Pietiek, ka šitais mēsls jau kkādu aktivitāti veic!

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

Eu CIETPAURI! Ne uz tevi tas atiecas ne tu te esi vajadzigs. Ta ka FUCK OFF!

Aizej uztaisi vel kadu poke serveri LIELAIS PIEREDZEJUSAIS PUISEL... WAR3 KARALIS, atvaino ka nebudzojam tev kajas, neuzsklausijam tavu SUPER DUPER KRUTO VIEDOKLI.

Chalis censhas nopelnit ar serveru veidosanu muhahaha (Ka kads vispar par kautko tadu var maksat muhaha :D)

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Es jau sapriecājos, ka gign`am būs norm. war3ft serverītis, bet huj, kkāds defaults mēsls...

Sry worm, bet šis serveris naturāli smird ;)

p.s. Es Tev jau pa PM uzrakstiju pāris sūdus, bet Tu mani noignorēji, nu tad kaifo laimīgs savā defaultajā war3 serverī :P

Kāmi,neapvainojies bet tu ar savām idejām sūkā,tev gadijumā nebija jābūt aiz restēm? Vai tu esi cits Raivizz?

Runājot par war3,viņš sūkā ? Tev man liekas smadzenes ir salubricētas,tur stabili spēlē 10>10 nav nozīmes kāds war3 tur būtu,tas ka tu esi spēlējis nakenā un vēl šur tur nenozimē ka visur būs tāds war3,SUCKAA

Edit: Vēl man ir piebilstams tas ka tev nav bijusi neviena komūna čalīt,takā te nelej. Vienīgais kur tu biji ieperinājies bija NAKEN,kur tu tāpat nebiji ADMINS,uzskati mani par lohu vai kā tu tur pird? Diez' kapēc man bija FULL ACC par nevienu sūda kapeiku? Tapēc ka man ir dzīve,looser.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Runājot par war3,viņš sūkā ? Tev man liekas smadzenes ir salubricētas,tur stabili spēlē 10>10 nav nozīmes kāds war3 tur būtu,tas ka tu esi spēlējis nakenā un vēl šur tur nenozimē ka visur būs tāds war3,SUCKAA

Edit: Vēl man ir piebilstams tas ka tev nav bijusi neviena komūna čalīt,takā te nelej. Vienīgais kur tu biji ieperinājies bija NAKEN,kur tu tāpat nebiji ADMINS,uzskati mani par lohu vai kā tu tur pird? Diez' kapēc man bija FULL ACC par nevienu sūda kapeiku? Tapēc ka man ir dzīve,looser.

:lolza: Jēēēēēbal, vot, Es tagad norēcos līdz besamaņai, ahahahahaha....

Klau sīkais pidiņ, nezinu, ko Tu no sevīm te esi iedomājies, bet ej nopērc sev mozgu! Par nakena sūdiem, c`mon, tas viss bija gadu vai divus atpakaļ, analfabēt! Un visp. nah man aiz restēm būtu jāsēž? Mož tik tiešām ej pāarstējies? :D Un jā, domu Tu nesaprati, jo velreiz atkārtoju, ka Tu ar savu nakenu vari iet dirst! Un nedirs, ka neko nebiji maksājis. Vienīgais, kas tika pie bezmaksas acc`sa un forumā par moderu bija NoFear?!

Un par tavu sūdaino piebilšanu, kr4. sāc dzīvot šodien, savādāk pēc saviem postiem izklausās, ka Tu dzīvo tikai pagātnē, daunis!

Atradās sīkais, kas iedomājies, ka caur netu baigais vecis, mērīsies te ar krāniņiem, mācis mani dzīvot...

Aizej uztaisi vel kadu poke serveri LIELAIS PIEREDZEJUSAIS PUISEL... WAR3 KARALIS, atvaino ka nebudzojam tev kajas, neuzsklausijam tavu SUPER DUPER KRUTO VIEDOKLI.

Chalis censhas nopelnit ar serveru veidosanu muhahaha (Ka kads vispar par kautko tadu var maksat muhaha :D)

Klau, pidiņ, tas, ka Tev niks forumā ir dievs (lohs :D), tad Tu domā, ka patiesībā esi baigais dievs?? :D Piedomā ko runā sīkais (kārtējais) krāniņmērītāj! Un jā, iespējams, ka Tu šeit neesi vajadzīgs :P

Par tiem p0k3sūdiem, tad, ja Tuu nemāki uztaisīt norm. serveri, tad aizver muti, atradies lops, kas mani te nicinās par to, ka taisu serverus pēc pasūtītaja velmēm, aber Tu sīkais krāniņ, viņos tikai spēlē, jo pašam nava nekādas mozgas :lox:

Link to comment
Share on other sites

Atradās sīkais, kas iedomājies, ka caur netu baigais vecis

Tu gan esi istais kas to varētu teikt, ja tomēr to gribi teikt, tad pacenties pats citiem nedraudet caus internetu, vai ja ari stulbi dirsi tad ieraksti savas koardinates, tad tu busi goda vīrs ;)

Starp citu, kapec viņam būtu jamaina kaut kādi cipariņi ja serveris pārsvarā ir pilns.. Man drīzāk šķiet ka tev mazliet noskauž ko? :)

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

nedraudet caus internetu, vai ja ari stulbi dirsi tad ieraksti savas koardinates, tad tu busi goda vīrs ;)

Starp citu, kapec viņam būtu jamaina kaut kādi cipariņi ja serveris pārsvarā ir pilns.. Man drīzāk šķiet ka tev mazliet noskauž ko? :)

LOL, Es kādam kko draudu?? :D Ej nopērc smadzenes, muahahahaha...

Un jā, ja vēlies zināt manas koordinātes, tad Es dzīvoju Madlienā, pazīšanās zīme - niks Kamis. gaidu ciemos lielos krāniņmērītājus...

Link to comment
Share on other sites

Runajam par serveri un ta iespejamiem uzlabojumiem.

Iespējamie uzlabojumi - beigt worm`am slinkot un sākt kko taisīt, nevis atstāt kkādu defaulto mēslu, kur kkādi boti spēlē, un ar vārdu boti es domāju visus tos pidiņus, kas pirmo reizi spelē war3ft tipa serveri un ņaud, ka kāds viņu kill, kad taisa mole, etc. sūdi!

Link to comment
Share on other sites

Visiem varbūt nav tik daudz brīvā laika kā tev. Kad uzskatīs par nepieciešamu tad arī rīkosies, tava nīdēšana te katrā otrajā postā neko nepaātrinās.

Atļauju tev neko neatbildēt, pietiks spamot :)

beidzot ir brīvdiena, kad man arī ir brīvais laiks!

Un tava dupsī līšana, vai arī jebkāda cita darbība, kas attiecās pa šo tēmu, man neko neizsaka, gribu un čikstu, man kkā poh ir tavas "ļevās" intreses...

Ha , ha idiots :superlol: Kur tik debīls vispār var būt

cerams ka kāds moderātors beidzot pievērs tev mutīti

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

StarChaser - tu šodien kaut ko citu arī dari izņemot nepārtraukto tupēšanu šajā topika un visu kritizēšanu? Man šķiet ka brīvs laiks tev ir visu mūžu, šads tu nekur nēsi derīgs!

Zinu tūlīt būs atbilde ar tavuprāt krutu izteicienu, bet piedod tu esi daunis un tavi izteikumi tiešam ir visai stūlbi un neko gudru tu vel nēsi pateicis...

Starpcitu, tas partiem lvl jeb savexp tiešam būtu labi ja o figņu noņemtu ;)

Link to comment
Share on other sites

Zinu tūlīt būs atbilde ar tavuprāt krutu izteicienu, bet piedod tu esi daunis un tavi izteikumi tiešam ir visai stūlbi un neko gudru tu vel nēsi pateicis...

Starpcitu, tas partiem lvl jeb savexp tiešam būtu labi ja o figņu noņemtu ;)

Šodien, hmm, kā jau Tu pieminēji manis sēdēšanu šeit, šajā topikā un citu kritizēšanu, tad Es šodien biju pie draudzenes pasākumā, tad mēs braucām mājās, mazliet vel iedzērām, tad nācu mājās, nepārāk skaidrā prātā ierakstiju pāris sūdus šeit, un jā, te nu Es esmu.

Par to brīvo laiku, iepriekšējajā postā minēju, ka beidzot ir sestdiena un man ir brīvs laiks, un Es viņu izmantoju, hmm, domāju, diezgan lietderīgi, jo esmu mājās, skatos 102 dalmāciešus, pa brīdim uzrakstu kādu vēstuli draugos, un jā, iepostoju pāris sūdus šeit, līdz ar to man krājas posti un lēnām pagarinu savu krānu, jauki.

Piedo, bet neieliku nekādu krutu izteicienu, kuru Tu gaidiji.

Ak jā, piedomāsim, ko runāsim šiet. Ja Tu uzskati, ka caur netu esi kruts un Tevi neviens nevar atrast, nu tad sry, daunis esi Tu pats :P

Ak jā, Es nemaz necenšos pateikt kko gudru :P

Par tēmu, ejiet dirst ar savu no saveXp, lai paliek viņš, tikai, kā jau viens cits minēja, vajadzētu sataisīt normālāku XP sūdu, jeb Xp tabulu, savādāk nošauj 10 cilvēciņus, nopērc 5 tome of exoerience (tome) un Tev jau ir nākamais lvl`s...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...