Jump to content
GIGN Forum

Apsmiešana.


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Vienmēr kad sākas apdiršana skolā, tad es labāk paklusēju, jo nu bāc, ar vārdiem viens otru nolikt nav kaifa, haha, kapēc tik nopietns?!

vari neattaisnoties, skaidri zināms, ka tu dirs, tu ķipa tas vienīgais apķērīgais klasē, kas nedirš uz citiem un ir enģelītis, šito sūdu tu vari stāstīt saviem vecākiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Runвjot par apdirрanu kв tвdu, tв ir diezgan aktuвla problзma, biju sоks, arо biju пoti apaпоgs, skolв bij kв bij, draugi, vai ne draugi, katram uz mзles tв tik niezзja izsplпaut, resnais, tusnis, tuklis, utt. un tв joprojвm... Tos cilvзkus, kas otram acоs tв saka, tieрвm ir jвsit, jo viтi nesaprot, kamзr paрi neizaug un neredz to no malas, pelзkвs рыnas daudziem tв arо neattоstвs savos 25 gados, ko padarоsi, cilvзkam ir savas problзmas, un viтр tвs izlвdз apsmejot citus, bet рвdos gadоjumos vienmзr atrodas kвds pвrвks, kas mвk iedвrоt viтa vietu aizskarфt viтa sвpоgo tзmu, - sыdaino bзrnоbu... skarbi, bet fakts...

"resnорiem" vismaz ir nвkotne, man piemзram, pвrmзru liekais svars bija tikai bзrnоbв, bet tas bija saistоts ar augрanu, es esmu pastiepies lоdz kвdiem 1,85m, ja nemaldos, varbыt pat nedaudz vairвk, un рis tuklums ir samзrojies ar maniem parametriem, tagad es to saucu par masu, riepa ir, bet tв priekр alus ^_^ Daudziem arо ir stimuls trennзties, smagi trenзties, un rezultвts ir arо acоmredzams, vienоgi, tie, kam stimuls ir tikai citu apsmieрana, nereti paрi paliek par tвdiem, kпыstot par "bыdвm", paрi sвk justies kruti, un nolaiю sevi lоdz tam paрam lоmenim, kurв bija viтa paрa apsmзjзji... Karoи smaga tзma, to visu var izskaidrot no miljona un vairвk aspekta, bet vieglвk ir paрam to saprast, grыtвk uzrakstоt...

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: Varbыt tas otrklasnieks bija tвds "massоvs". Tak kamхn, visвs skolвs/klasзs, tak ir tвdi resniрi, kurus nu nevis tв brutвli apsmej, bet gan vienkвrрi, saukв par resniem, paрa klasз ir viens, so? Katru dienu tiek lietots, "pelmenis, resnis, tauks, utt", kur problзmas? Tie vienkвrрi ir tвdi nu nevis apsmieрana, bet gan nu, kв, lai pasaka, nu saukв viednkвrрi tв un viss.

Ja nepazоstamie dirр, jвdot pa seju, ja draugi/klasesbiedri/skolasbiedri, jвpasmejвs kopв ar viтiem par to sыdu un viss. :ermm:

Labi WL, ja jau tev ir tвda attieksme, tad jau - sveiks olgalvi! ;) YO, es cwalkers!! yo yo! Paрam patоk?

Bвc, nenoturзjos, un nemaz neizlasоju pвrзjos postus..

Sоkie jau nemaz nepadomв par to, kвdas sekas var radоt apsaukврana. Bet tur arо neko nevar darоt, ja nu vienоgi iedot redelз, jo vecвki neko tвdu nedzird un domв, ka viтu jaukais bзrniтр taиu nav tвds kв pвrзjie.

Arо tas, ka viтiem kko uz ielas aizrвdоs - tas situвciju nemainоs. Paies 5 soпus tвlвk un turpinвs.

Kad mзs augвm... lmfao

Link to comment
Share on other sites

hu, hi, haha, hoho, hihi, haha, un es vзl domвju, ka mani joki ir tizli, zini, ko visticamвk, es tevi dirst pasыtорu, lai vienreiz beidz nest sыdus par mani, OK? Kapзc tik nopietns, dauni.

Ja jau, tik пххti interesз kв man ir sanвcis, tad privвti, :thumbsup:

Un aar4ij, PIRMS RAKSTI SЫDU, IZLASI PВRЗJOS SЫDUS, jo Tu, neizlasot postus, tagad bezjзga kaut ko iedirsi, haha.

Link to comment
Share on other sites

Es arī saku, ka cita cilvēka nodiršana ir stulbi

WL. Tu no sākuma izdomā, kāds ir tavs viedoklis par citu apdiršanu un tikai tad raksti.

Sākumā tu raksti - so? vienalga, ka citus apdirš bla bla bla. (yo pagarināju savu...)

A pēctam jau - nē nē, apdirst citus ir slikti.. mamma.. :(

:thumbsdown:

Tajos treniņos esi kārtīgi sists..

Atbildot uz pēdējo wl teikto - tad jau viss forums ir bezjēgs? jo tur taču visi bezjēgā kko raksta.. Nē, mīļais wl, es neiepostoju bezjēgā, jo tādiem sīkajiem kā tu ir jāsaprot tas, ka TEV JĀBEIDZ BEZJĒGĀ PIEDIRST FORUMU!

P.S WL - pirms raksti sūdu, padomā par saviem jau uzrakstītajiem sūdiem un izlem vai šis sūds būs labāks par pārējiem!

Link to comment
Share on other sites

Bāc, aar4ij, tā arī neizlasīji topiku AAAK DIEVS :slap:lmfao

ES NU JAU TREŠO REIZI ATKĀRTOJU, NEJAU ES KLASĒ NODRIŠU AR TIEM VĀRDIEM RESNULI, BET GAN KLASESBIEDRI, un labi bullet, protams, ka es nēesmu eņģelītis, kas uz nevienu nediršs, protams, es diršu, bet ko man te forumā vajadzēja teikt? "jā es ne uzviena nekad nēesmu uzdirsis, pilnīs čau" Katrs tak no mums ir kādu apdirsis.

Un negribu te ne arvienu dirsties/strīdēties, esam draugi :* B)

Link to comment
Share on other sites

Tu točn esi debīls , moška ej parausti , gudrāks paliksi.

Tu vienkārši ar savu lielo gudrību galini mani nost!

p.s. mirsti

WHY SO SERIOUS?!?!?!?!

Un kas ir šis ? [ ģibils sranajs ]

WL , spriežot pēc šī " *sāk nodirst viņus & mani* "

Var redzēt , ka kruts Tu esi tikai aiz monitora , jo nostāties pret visiem Tu neesi spējīgs in RĪL LAIF! Tev bail no pazemojumiem , jo tādā gadījumā Tu skrietu mājās pie māmuļas un raudātu.

Tici man, tā nav. Es viņu labāk pazīstu. Man patīk tas, ka cilvēki ir tik akli un stulbi, ka nevar

saprasto to ka wl.media profila posti nenāk no viena cilvēka galvas, bet gan no desmitiem cilvēkiem. Es pat esmu palīdzējis domāt pērles lai ierēktu pēc tam par jums visiem kas notic utt.

;) YO, es cwalkers!! yo yo! Pašam patīk?

YO, es cwalkers! Kas tu? daunis?

Saki no pieredzes? Man liekas ka jā, neveiksminiek. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir psc. Atkal kārtējais topiks, kuru pat neuztaisīja wL., bet šā vai tā visi viņu nodirš :D

Okey. Izteikšu savu viedokli par to visu, bet saku, ka es visu neizlasīju tā kā...

Značit es domāju, ka tas tomēr ir bērnišķīgi kādu beztolkā nodirst. It sevišķi prost iet pa ielu un kādām kko dirst. Ja zināms, tad cita lieta, jo savā starpā draugi viens otru bieži vien sauc par idiotiem, stulbeņiem utt. Bet protams, ka tas ir kā joks. Bet runājot par citiem, kuriem tas nepatīk, un tie, kuri ir EMOcionālie cilvēki, tādus labāk nenodirst. Aizskries bimbādams.

Tā kā cilvēki. Vienreiz pieaugat un beidzat bezjēgā dirst citiem ;)

P.S. Atļaušos piedirst, ka wL. tāds ir, nu bišk (paši zinat kāds), ko tur lai dara? Paši jau neesat labāki... :ermm:

Link to comment
Share on other sites

lauciniek varēji jau tiem mazajiem pateikt ''čau salagas'', vairāk neapsmietu to resno, bet tevi, tā teikt ziedo sevi, ja tev tik ļoti žēl viņa bija, jo būtībā tājā vecumā viņiem neko iestāstīt nevar, tas ir kā pret sienu :)

dažreiz man pat žēl, ka man nav mazā brāļa, uj kā skaldīt vare'tu par tādiem prikoliem :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:slap:lmfao

ES NU JAU TREŠO REIZI ATKĀRTOJU, NEJAU ES KLASĒ NODRIŠU AR TIEM VĀRDIEM RESNULI, BET GAN KLASESBIEDRI, un labi bullet, protams, ka es nēesmu eņģelītis, kas uz nevienu nediršs, protams, es diršu, bet ko man te forumā vajadzēja teikt? "jā es ne uzviena nekad nēesmu uzdirsis, pilnīs čau" Katrs tak no mums ir kādu apdirsis.

Un negribu te ne arvienu dirsties/strīdēties, esam draugi :* B)

WL tu laikam esi tomēr tik stulbs, ka pat nesaproti manu rakstīto!

Nē, es izlasīju visu topiku!

P.S. Tu kkur šajā topikā minēji, ka nekad neesi nodirsis nevienu. tagad jau saki, ka esi nodirsis. Tas kkā neiet kopā. Vēlreiz tev teikšu - izdomā savu nostāju un to arī paturi, savādāk izskaties ļoti stulbi.

Link to comment
Share on other sites

Viss notika normāli līdz Media uzrakstīja postu.

P.S. Es jau esmu daudzas reizes daudzos veidos apklusinājis, daudzus jauniešu, bet tāpat paiet tālāk un atkal sākas viss no jauna.

Ir bijusi reize kad tautību apdirš, tas mani, gan nokaitina ļoti...

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

Ir tipi kuri ir nevis iedzimti dauņi, bet vienkārši dauņi, kuri, piemēram, apsmej citus, vot tos es nodiršu, problēmas?

Liels, liels, liels izaicinājums jūs, ja KĀDU no jums JEBKURU, nostādināt manā priekša, kā wl.media šinī forumā, jūs to izturētu? Ka katrā topikā vairāki posti kur ir apdiršana, es nesaku, ka tagad jākļūst par dauni, vienkārši, paņemtu un padzīvotu ar manu profilu kādu mēnesi? Sen būtu piereģistrējuši jaunu kontu un viss, bet kā redzat, man kaut kā vienalga uz visiem uzdirsieniem, bet tomēr negribu viņus, lai piedirš topiku.

EDIT: Bet, Epix, saproti, ka es pusi nēesmu rakstījis, ka visi tie sūda posti ir speciāli taisīti, speciāli tizli, bet nezinu kapēc vienīģais durakos no visiem tiem wl.medijam palieku es, jo mana identitāte te iejaukta, visi zin kā mani sauc, kur dzīvoju, kas patīk utt. Tas ir tizlākais. yo.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Liels, liels, liels izaicinājums jūs, ja KĀDU no jums JEBKURU, nostādināt manā priekša, kā wl.media šinī forumā, jūs to izturētu? Ka katrā topikā vairāki posti kur ir apdiršana, es nesaku, ka tagad jākļūst par dauni, vienkārši, paņemtu un padzīvotu ar manu profilu kādu mēnesi? Sen būtu piereģistrējuši jaunu kontu un viss, bet kā redzat, man kaut kā vienalga uz visiem uzdirsieniem, bet tomēr negribu viņus, lai piedirš topiku.

tas nav izaicinājums, vienkārši vajag piedomāt, ko tu raksti, jo te ir publiska telpa, kurā visi viens otru novēro.

Link to comment
Share on other sites

kāda starpība vienmēr būs kādi, kas nodirš un kādi, ko nodirš. Nav ko pērties, visi izaug no tāda vecuma, visi pieaug un, ja ne aizmirst, tad pārdzīvo. Nesaku, ka nodirst ir labi, bet tā tas vienkārši ir. Jāpieņem tas kā fakts, ka cilvēkiem vienkārši gribas apslēpt savus mīnusus izceļot citu mīnusus.

Ja kāds kaut ko tādu jau ierakstīja, tad atvainojos, jo baigais slinkums lasīt visus postus šajā topikā.

Link to comment
Share on other sites

O spam - karoche deretu tada fishka, ka katram postam var ielikt vertejumu un tad es varetu nemaz nelasit tos postus, kuri ir totali bezjedzigi. Nu - man gan jau dazhi kriteriji ir - piemeram -wl.media - vari nelasit! nu traki traki! ;)

Labs ir pa LNT matriksu rada!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...