Jump to content
GIGN Forum

Xb


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Vasaras saakumaa dabuuju savu sapnju job(full time vasaraa un peec stundaam skolas laikaa), maksaa arii normaali, taa kaa tagad esmu pilniibaa pakljauts savam darbam, sanaak uzraut cs tikai naktiis un reti arii dienaa, tad nu taa - speeleeju naktii karti de_dust2( ko gan citu happy.gif ) kad serverii ienaaca paaris aizdomiigi geki, peec paaris drosmiigiem izgaajieniem no vinju puses es saaku uzmaniigaak vinjus veerot liidz briidim(aizmirsu pateikt , ka tobriid es protams biju vieniigais "krutais" geks ar kaukaadaam tiesiibaam serverii), kad viens no vinjiem ( ja nemaldos ar niku rs/kwon) pie B staaveeja un teemeeja vienaa punktaa pusminuuti, tajaa vietaa peec taas pusminuutes izwalkoja cita geka galva(un kjermenis arii protams) , un dabuuja pamatiigas sukas. Es protams kaa apziniigs admins uzliku xk kwonam , bet juus nespeejat iedomaaties kaads paarsteigums man bija kad kopaa ar vinju izlidoja veel CETRI geki, no kuriem 3 man jau pirms tam radiija aizdomas(es protams ljoti paardziivoju, ka nebiiju pamaniijis to peedeejo, bet es joprojaam kveeli ticu, ka kaukaadu mistisku iemeslu deelj vinjam vienkaarshi sakrita ip ar taa kluba ip happy.gif )

Tad nu kad peec piecaam minuuteem joprojaam nebija neviena "krutaaka" admina(ar xb) lai veelviens klubs dabuutu banu, naacaas izliidzeeties ar atkaartotu kick... tachu tas neliidzeeja nu un man apnika - es aizgaaju guleet... sad.gif

protams ir lieki piemineet , ka tas nav pirmais taads gadiijums...

tad nu veeleejos sanjemt magjiskaas xb speejas...

P.S.

no macho kraajumiem:

a) es tevi paziistu un neuzskatu par idiotu (neesi droshs, uzprasi [PM vai chataa]), peec defaulta visi ir idioti. JAA, arii tu Mr. Bet-kaa-es-tachu-esmu-tik-gudrs

tu mani paziisti un es taapat esmu gudrs(nu katraa zinjaa zinu cik ir 584 reiz 2345)

cool2.gif tu speelee cs vai apgrozies forumaa vismaz kaadus paaris meeneshus UN tu apmierini punktu "a)"

es punktus neapmierinu un forumaa apgrozos jau 2 gadus, cs speeleeju no 1.1 vai kaa tur bija versijas

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

nu baa peedeeja laika ir paaarak daudziem cilveekiem xb tiesiibas pieskjirtas.

Mans personiigais viedoklis ir taads, ja ir chiiteris vairaak vai mazaak ignoree uz doto briidi, jebshu ieej mirca un kaartiigi pablauj kam ir xb tiesiibas, nedomaaju ka atradiisies kaads kursh negribees chiiteri nobanot :>

protams par to ignoreeshanu.. nu ja ir chiiteris izkiko, peec kaada laika tik un taa vinju nobanos, jo ilgi taas maitas nedziivo! 31.gif

Un ar ban tiesiibu pieskjirshanu, domaaju, buutu bik japiebremzee.. a to katram otrajam adminam ir taada extra.. pat baisi paliek :>

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

nu baa peedeeja laika ir paaarak daudziem cilveekiem xb tiesiibas pieskjirtas.

Mans personiigais viedoklis ir taads, ja ir chiiteris vairaak vai mazaak ignoree uz doto briidi, jebshu ieej mirca un kaartiigi pablauj kam ir xb tiesiibas, nedomaaju ka atradiisies kaads kursh negribees chiiteri nobanot :>

protams par to ignoreeshanu.. nu ja ir chiiteris izkiko, peec kaada laika tik un taa vinju nobanos, jo ilgi taas maitas nedziivo! 31.gif

Un ar ban tiesiibu pieskjirshanu, domaaju, buutu bik japiebremzee.. a to katram otrajam adminam ir taada extra.. pat baisi paliek :>

N1ght a uz cik serveriem tev ir tiesiibas biggrin.gif

P.S.

Ne vienmeer katraa naktii mirc ir dziivi admini sad.gif

Link to comment
Share on other sites

N1ght a uz cik serveriem tev ir tiesiibas biggrin.gif

P.S.

Ne vienmeer katraa naktii mirc ir dziivi admini sad.gif

var tak vinjus izkikot, ja nevienu adminu nedabuun rokaa.. un sliktaakaa gadiijuma vinjus veelaak tik un taa nobanos!

un par P.S. man uz gign'a un ilvas reali ir tiesiibas palikushas!!! 31.gif

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

no vienas puses ja taa padomaa tad daudziem ir ban tiesiibas, bet, ja veel iedodam blody, tad tiem meerkakjiem arii naktiis buus daudz reaalaak noraut banu, jo vairaak banotaaju jo mazaak buus taadu, kas staavees rindaa peec bana(tb taa rinda aatraak ies uz priekshu) smile.gif

Isaak sakot vareetu dot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...