Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Cs Adminus


Prikwans
 Share

Recommended Posts

Negribu lai kвds sвk brзkt ka te taisu reklвmas, vai spamoju. Pilnоgas muпноbas, vзlos izteikt pвris piedвvвjumus, tiem - kuri ir ar labu skill, vзsu prвtu un ar palоdzоgu roku! Lasam tвlвk!

Man arо pieder projektiтр, esmu tajв ieguldоjis diezgan naudas ,un diezgan laika. Viss hostзjвs pie firmas, nav nekвdas saistоbas ar privвtpersonвm.

Man ir 3 serveri - Public, DeathRun, Team Gungame!

Tвkв esmu tikko visu atvзris, man ir юзl noskatоties uz jaukiem serveriem - kas stвv tukрi un BEZ ADMINIEM!!!

Tвkв man godоgi nav ne mazвнвs sajзgas par DeathRun adminзрanu - Meklзju DeathRun 5 spзиukus, kuriem piedвvвt Access.

( Es uzturu projektu hobija dзп, un tвpзc ka man patоk ka man viтi ir, visos es nespзlзju, bet saprotu ka ir jauki piedвvвt izvзles iespзjas starp vairвkiem "mфdiem"

Meklзju arо 5-7 Team GunGame adminus, kв arо ~ 5 Public adminus.

Nы un iespзjams ir arо katra mфda Modeвtoru, tвtad 3 Moderвtфrus.

Man jau ir sava komandiтa - tehniнu, bet mums nav laika paрiem dzоvoties pa Serveri, izplatоt to un uzturзt kвrtоbu, tвdзп meklзju palоgus!

Piedвvвju arо tiem kas nespзlз CS - 3 Reklвmas aмena vietu.

Diemюзl access nepiedвvвju uzreiz kв uzraksta. - Rakstоsim Pieteikumus, nekas daudz nav jвizdara nedзпu paspзlзjam sakrвjam 5h nospзlзtas un rakstam pieteikumu. Admin vietas ir DAUDZ!!!

Servera majas lapu prasiet man PM :)

Link to comment
Share on other sites

:10cm:

btw tas serveris ir kaut kāds oo.lv pahodu tā kā varat neuztvert nopietni.

Iisteniba es caur pm pajautaju web (Tiesi tadas intreses dzits ka tu ) Un man iedeva šādu linku.

TIKAI LUDZU NESPIED TE! NE NE NE

NEizkstas pec oo.lv :) Es biju izbrīnīts.

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...