Jump to content
GIGN Forum

Gribas Serveri


KAAJAA
 Share

Recommended Posts

:please: Kurs var un gribetu hostet serveri par brivu? Mums jau ir gatavs WEB serverim, pasi nevaram hostet serveri, jo man un manam bralenam ir ruteris! Iespejams kad nevajadzes hostet uz parak ilgu laiku, jo bralens taisas nemt sev jaunu internetu viens :) Jumss mes nosutitu gatavu servera modu utt.

SKYPE: jelviitis

:please:

Link to comment
Share on other sites

Ja teksts būtu sakarīgāks varētu ko sabīdīt. <_< Izskatās, pēc kārtējā pokemona, kurš izdomājis, ka veidos kārtējo cs serveri. Džekiņ, saku uzreiz, AR SERVERI NENOPELNĪSI. + ja domā šo štelli nopietni, NEKAD nehostē serveri uz sava personālā datora! - Tas ir nožēlojami. Tam ir domāti speciāli spēļu hostingi.

Link to comment
Share on other sites

<_< Izskatās, pēc kārtējā pokemona, kurš izdomājis, ka veidos kārtējo cs serveri. Džekiņ, saku uzreiz, AR SERVERI NENOPELNĪSI. + ja domā šo štelli nopietni, NEKAD nehostē serveri uz sava personālā datora! - Tas ir nožēlojami. Tam ir domāti speciāli spēļu hostingi.

Puika iesakuma kadus pirmos menesus var jau pahostet uz savu PC tad kad saks nakt virs kadiem pieciem speletajiem regulari visu dienu tad domasim par citiem hostingiem !

Link to comment
Share on other sites

es tā rēcu.

p.s ok uztaisīšu mazu eksperimentu.

Ko saki par tādu lietu, es tev došu nedēļu laika, ja dabūsi vismaz 100 registrētus memberus forumā un kautcik tautu serverī, es tev pa brīvu nohostēšu serveri uz 2 mēnešiem? + weblapu

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

p.s ok uztaisīšu mazu eksperimentu.

Ko saki par tādu lietu, es tev došu nedēļu laika, ja dabūsi vismaz 100 registrētus memberus forumā un kautcik tautu serverī, es tev pa brīvu nohostēšu serveri uz 2 mēnešiem? + weblapu

Nu lai iet! :( drosvien tapat nesanaks!

:spam: drosivien bus :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...