Jump to content
GIGN Forum

Gtx 275


Recommended Posts

Es gribēju pajautāt kādai ir jābūt temperatūrai šai videokartei ar originālo ventilātoru?

Man neko nedarot temp. ir 54(ka ventilātora apgriezieni ir uzslēgti 100%) Un kad ieeju Crysis/Grid uzkarst līdz pat 100+ grādiem.

Netā lasiju, ka čaļi sūdzās un raud ka viņiem spēlējot ir 60-70grādi. Un lasiju vēl, ka jābūt spēlējot nevairāk kā par 80grādiem, un nespēlējot(idle) nevairāk kā 40gra'diem.

Kā tur īsti ir? Man ir doma, nopirkt jaunu kasti ar ventilātoriem, vai arī vienkārši atsevišķi VGA 2 ventilātorus piemaukt klāt, lai to dzesētu.

Ko labāk darīt? Kādai tad ir jābūt tai temp.?

Link to comment
Share on other sites

Es drīzāk ieteiktu aiznest to karti atpakaļ uz veikalu nekā pirkt tai vēl kautko klāt.Spriežot pēc internetā lasītā tava karte vienkārši deg (ja tu saku ka 100+ grādi), tempertūrai idle ir jābūt vidēji no 50-60 grādiem pēc celsija un spēlējot jābūt līdz 85-90 grādiem pēc celsija.90-95 jau ir brīdinājuma zona, ka kautkas nav kā vajag, bet ja tev ir 100+..

Reku ir veikti testi.

temps.jpg

P.S Ar ko tu pārbaudi kartes tempertūru?

P.P.S Ieraksti savu bēdu stāstu bootā, ganjau kāds palīdzēs. :thumbsup:

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

boot.lv forums nestrādā.

Pārbaudu ar everestu un vēl 2 overclocking programmām.

Nu man ir originālais coolers, bet daudzkur netā esmu lasijis, ka šai jaudīgajai videokartei vienkārši nepietiek ar originālo un vajag vismaz 2 papildus dzesētājus, tad būs tāda temp. kāda ir tavā bildē. Es gribu zināt vai tā tas tiešām ir un vai originālais ventilators ir tuk sūdīgs?

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudu ar everestu un vēl 2 overclocking programmām.

Nu man ir originālais coolers, bet daudzkur netā esmu lasijis, ka šai jaudīgajai videokartei vienkārši nepietiek ar originālo un vajag vismaz 2 papildus dzesētājus, tad būs tāda temp. kāda ir tavā bildē. Es gribu zināt vai tā tas tiešām ir un vai originālais ventilators ir tuk sūdīgs?

Uzraksti nvidia.com supportam, tev pateiks visu ko gribi zināt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...