Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

Nah neklausīju padomam, ka uz kāzām nav jābrauc, bļin, pieliku mūli, ar čiksu, kas tur čigānos nāca kaut ko paņēmos, tad dejoju... tālāk neatceros, esot ar kaut ko izkāvies, nolicies zemē kaut kur biju, drēbes vienos dubļos, no rīta mājās biju kaut kā ellē ratā ticis... telefonam puk kodu nezinu, a jāvada ir.. ai :D domāju, ka gign pārtijā nebūtu nez kur pazudis vismaz (pats, nez par atmiņu).

btw, kas ar r&r & self destruction ir ? randr, tev pašam laikam nav jēgas prasīt, a kas tur bija īsti? :D

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pati ballīte +/- bija ok, taču kaut kas pietrūka kopumā :)

Norēcos par Deadalive mūli un replikām pēc tam, kad viņš bija apēdis Hesburgera mini-mega burgeru! :superlol:

Tas mūlis bija :10cm:

Jimmis nez dzīvs?

nja, pat neredzēju futeni :(

tas hesīša minimegaburgers suck haard. gadu toč viņu neēdīšu :D palika tik slikti, ka tiešām apsvēru domu iet izvemt viņu :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Nu ļoti žēl, gribēju redzēt, jo atceros, ka vienreiz bija kur fourmā video ka kautkas tusiņa laikā sakāvās! Tapec cereju, ka šoreiz redzēšu, kā jums tur gājis!

labots-mirsti

Edited by yourlord
Link to comment
Share on other sites

Bliin tik zheel, kad netiku, tiko dabuuts darbs, bez variantiem, deadalive naki zvanija cerams sveicienus dabujat tapat ka es sanmeu :)

Nezinu kapec, bet shito tusinju palaist garam ir baigi nepatikami, bitchis :)

marshuts ekskursijai jums laikam vecais jo tam balkim kur pepeprs pagajusho gad netika paari netiku arii es, jo man ar pagali meta, bet tas cits staasts, maukuli karoch jus visi esat, gribejas ar jums iedzert :thumbsup::slap:

Link to comment
Share on other sites

Un ariii man nebija lemts tikt lidz galam,bet gan lidz pusei ar alus pudeli rokaas!Pasakums izklausiijaas tomer tikpat forshs,cik atminjas no pagajushaa gada palikushas :) Futbolaaa vnk pietruuka mans GURU :muahaha:

Pats vien vainigs biju,bet nu cash,eziic,noreks,plikais,huseins,sidney un blacknight arii mani appisa,ar savu neierashanos!

Link to comment
Share on other sites

Noreks tak vēl kuļas pa ārzemēm, ja nemaldos. Un es netiku un zināju to jau 2 nedēļas iepriekš, līdz ar to nebiju nemaz solījis ierasties un laicīgi paziņoju līdzbraucējiem, ka pedowāgens šoreiz paliek ārpus borta, tātad cash mīž tupus. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nākamgad es mēģināšu laicīgi sarunāt lai nekas netrauce un ceru, ka notiksies manā krajā.

Mūviks pa prīmo...mans maģiskais kokteilis ir atklāts :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...