Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

?pie manis ir oddiņš,splava,samurays,vincis. it kā plāns ir ierasties pirmajiem, lai redzētu visus ierodamies. precīzu laiku pateikšu 4dien vakarā.

Tiem kam vel nav teltis, ir iespēja iegādāties pa 3,50ls Valdermāra rīmītī?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu tad tā, par cik es svētdien no rīta braucu tripā prom, tad biju domājis šo gadu izlaist. Bet es apzinos to, cik ļoti Jūs visi vēlaties mani satikt. Tā kā, iespējams, piektdien pieripošu, bet nu tādā gadījumā es nelietoju alko un pa nakti mājās.

Tāpēc ja ir kādi 3 cilvēki +- zināmi, kuriem der tikai turpceļš vai arī brauc ar mani pa nakti atpakaļ, tad, piemetot benzīnam, viņi var braukt ar mani ;)

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ja ir kādi 3 cilvēki +- zināmi, kuriem der tikai turpceļš vai arī brauc ar mani pa nakti atpakaļ, tad, piemetot benzīnam, viņi var braukt ar mani ;)

Hav mač? Principā man šāds pasākums tikai der, jo man darbā jābūt i piektdien i sestdien :/

Link to comment
Share on other sites

Dyversant, Bauskā ir kāds laba lieluma Elvi veikals vai Mēness aptieka? Kā arī vienalga kāds lielveikals, kur šašļiku, desas etc. nopirkt?

Un nav vēl pieteicies neviens, kas mūs no Bauskas līdz Mežotnei varētu aizvizināt :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ja ir kādi 3 cilvēki +- zināmi, kuriem der tikai turpceļš vai arī brauc ar mani pa nakti atpakaļ, tad, piemetot benzīnam, viņi var braukt ar mani ;)

Karoč, tie, kuri grib braukt, piesakās via PM ;)

Link to comment
Share on other sites

Bezglutēna maize u.c. produkti, maizi man točna vajadzēs un es nezinu, vai paspēs atnākt līdz vietējai aptiekai pasūtījums, bet savukārt Aizkrauklē viss izpirkts -_-

transportu vajag!111 cik tur 11 km nebūtu forši iet kājām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...