Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahh diemžēl, pats atļaušos sevi izņemt no listes - tomēr laivu brauciens iekrita šajās brīvdienās, un jau otro gadu būšu nomīzēju listā. Lai nu kā, uz paintball pasākumu būšu, labprāt antākšu arī uz kādu chill'i pasākum.

Nākamgad ja saplānošu nedzert iespējams atšoferēšu. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda - īrēju 3 vietas savā mašīnā nokļūšanai uz notikuma vietu, īres cena 5-7Ls (vēl jāizrēķina).

Pretī piedāvāju alkoholu uz visu 5dienas vakaru.

Ps divi - tev dzīvojamiestāde tur tuvu...man vaidzēs savārītu ūdeni 2L ar 0.5 kg cukura...var kautkā sarunāt?

EDIT: 2vas :DD

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

hujvinjzin uz ko man zvaniji.. man ieslegts 24/7..

27420090 . ja nu tev nav .

]

ar plaaniem viss okei :) pats shobrid stradaju 20 stundas diennnakti tapec ari pie neta nav sanacis laika.. bet uz 21 buushu jau laiciiigi.. cikos pirmie cilveki ir gatavi buut?? alai ta ka lahs neseezhu negaidu nezcik stundas

Link to comment
Share on other sites

Dranķīgi, ka daudzi atkrīt, bet nekas, gan citreiz ieraudzīšu visus lielos šāvējus :D

Par bumbām baigi labā ideja, tās noderēs ;)

Cik sapratu no Teddy, tad mēs izbraucam kkur ap 16 un ap 18 ganjau būsim galā, kamēr vēl veikalus izstaigās un polšu sapirks :D :D

P.S. Teddy vems :D :D :vemj::meele:

Link to comment
Share on other sites

un tātad, beidzot esmu sagaidījis labo ziņu, kas ļauj man teikt, ka būšu partija 100%. tagad tikai varētu izdomāt, kā tikt uz norises vietu (ceru uz kādu transportu).

ceru, ka sagaidīšu kādus piedāvājumus. :)

P.S. Alise, nedabūsi tu šoreiz savu bļembļaku atpakaļ.

EDIT: varu startēt no Rīgas uzreiz pēc lekcijām, tas ir ap 14:00 :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

eerik, tu tiesham domaa to atro shmigu.. pedejo reizi 20 litrus izdzeram.. pisec..

man ja dzivojamais ir tuvu, gan ko sadomasim :)

talak - nu juus man galu gala pasakiet cikos ierodas pirmie tusetaji - tad arii buushu..

ALERTA ALERTA!!!! pie ka var teltiii iekrist??

Link to comment
Share on other sites

man ja dzivojamais ir tuvu, gan ko sadomasim :)

talak - nu juus man galu gala pasakiet cikos ierodas pirmie tusetaji - tad arii buushu..

ALERTA ALERTA!!!! pie ka var teltiii iekrist??

Teddy mobīlis būs ap 18, tā vismaz viņš man teica.. Itkā tur būšu es, Teddy, Odiņš un vēl 1 (misters x):D

Link to comment
Share on other sites

rīt noskaidrošu, kā man sanāk vīkends, un vai būs buss gatavs. suk&&m ātrumkārba nobira :whistling: tad ar rīt zināšu vai varu paņemt +7 vai +4 :ermm: sorī ka tā..

p.s. cik tad saprotu acido nebūs un koškers ar..

tas nozīmē, ja man būs buss, tad ir 3 vietas brīvas (benār ta ar nav) ja nebūs buss, ta visi brauksim ar vieglo :)

p.p.s. pie manis ir vincis, gludeklis, radars un vbyuer.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...