Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

Jau uzreiz piesakos pie kaadas mashiinas, kas brauc cauri Jeekabpili, iespeejams taadas vispaar nebuus, bet nu jaa. Cik atceros pagaajushajaa gadaa adik(ja nemaldos) taisiijaas braukt, bet laikam tomeer netika.

Te ir dazhi, kas brauc no Aizkraukles, viens autobuss uz to pusi iet, iet tieshi uz Ceesim, bet ir dazhas pieturas vietas, kuras es tieshaam nezinu, vai kaads var pateikt, kura vareetu buut viss tuvaakaa?

# 13:30 Aizkraukles AO

# 13:40 Aizpurves

# 13:48 Skrīveri

# 13:55 Skrīveru stacija

# 14:01 Vīksnas

# 14:06 Krapes pagrieziens

# 14:14 Zādzene

# 14:25 Madliena

# 14:35 Ķeipene

# 14:49 Bērzs

# 15:00 Zaube

# 15:08 Inģistēni

# 15:12 Slīpe

# 15:20 Nītaure

# 15:32 Eglaine

# 15:38 Ķigari

# 15:48 Līgatne

# 15:53 Blodziņi

# 15:58 Ieriķi

# 16:04 Melturi

# 16:08 Mūrnieki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dj_erix spots izskatās okz :thumbsup:

Tikai jautājums: tev tur elektrība ir? :DD Tīri kameru uzlādēt, lai man nav jārēķina baterijas izlietojums priekš visām dienām.

Futbola laukums nav? Bez šīs GIGN tradīcijas nu galīgi neiztikt. :) Tak daudz maz līdzenam pleķītim jābūt!

Link to comment
Share on other sites

:)

Dj erix, vajadzeetu uzchiniit volejbola stabus :) buutu inciigi arii volljuku uzmaukt ne tikai futeni

atceries, ka tev mazais brālis jāņem līdzi.

p.s. hyperboy, tev caur Talsiem izbraukt baigais līkums?

Link to comment
Share on other sites

nu, kamon, futbolam tak neko daudz nevajag, gan jau kaut kāda pļava vai kaut kāds placis tur blakus būs brīvs, kur varēs fiksi uzmontēt kādus vārtveidīgus veidojumus un močīt.

ā, un vispār es ar piesakos, kā pasažieris kādā mašīnā. esmu labi audzināts!

Link to comment
Share on other sites

Man baigi grūti prognozēt, kas man uz tiem datumiem var svarīgāks ieplānoties, bet principā es droši vien ieradīšos. Kādus 3 krabjus varēšu paķert līdzi, bet tos sarunāšu tad, kad tie datumi nāks tuvāk, lai nevienu nesanāk piečakarēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...