Jump to content
GIGN Forum

Ko Dariit ?


CreativeNemesis
 Share

Recommended Posts

yoo~! Ok , kersos pie lietas ! esmu atpakal pie sava parastaaa datora, kas neko nevelk , un doma ir taada , man vinu uzlabot ( nopirkt 512MB ram , cieto disku ( tgd tik 40 gb ) , un videokarti ) , vai , vnk nopirkt jaunu kasti.... ( 1reiz kkur noskatiju dual core 2,6Ghz 2gb ram , 260 vai 320 gb Cietais disks , Nvidia 512 mb v-karte ) un maksaaja laikam ap 140 - 160 Ls

Un ko man izdeviigaak butu dariit ?

Link to comment
Share on other sites

budzets smudzets , juulijaa itkaaa no teeva mazaa HESa baigais piikis sanaaaks :D tad varees parunaat par budzetu :) ( karo4e juulijaa buus afigenna daudz naudas maneejiem :D )

ta karo4e pirkt jaunu ja.... skaidrs...

man bij doma sitadu pirkt - http://www.dxpc.lv/index.php?sec=inside&am...23&id=10983

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Pievērsīšos tēmai - KO TEV DARĪT! Iesākumam, tu varētu nedirst divas dienas. Tālāk mēs pievērsīsimies topiku patiesajam mērķim - mēģināt pagarināt savu mazo krāniņu līdz ~1cm ar tekstiem: "budzets smudzets", "teeva mazaa HESa baigais piikis sanaaaks ","juulijaa buus afigenna daudz naudas maneejiem". Tāāāāā tad, topika mērķis noteikti nav prasīt ieteikumu, bet izlielīties ar TĒVA MAZO HESU, no kura sanāks baigais(noteikti briesmīgs, var teikt pat mežonīgs) piķis..

p.s. YO! juulijaa buus afigenna daudz naudas tavējiem.

p.s.s. esmu pareģis, tu līdz jūlijam nenodzīvosi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...