Jump to content
GIGN Forum

Maikls Džeksons!


Gailis 2
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 23474

| ADMINS: Nooke

| NOBANOTAIS NIKS: Gailis 2

| NOBANOTAA IP: 78.84.234.143

| IEMESLS: komplekts

| UZLIKTS: 27.06.2009 01:15

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/23474

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "komplekts, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"komplekts, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

pēc mapes ielikšu!

Link to comment
Share on other sites

ja skatisies kads cheatau , tad vispar ir jega ko sakt skatities no 15 min kad calits ietureja pauziti ( iesnauca kokainu?) bet ja ta kautkas tads nestandarts sak paradities no 21 min , ko butu verts izvertet ( lai nebutu leiki laiks jatere)

P.S. mani ludzu neskataties : D

Link to comment
Share on other sites

paskatijos chateau mapi bik... saku no 21min kaa jau dady teica...

21:25 - reakcija

21:33 - apbrinojama redze, es chali pat neredzeju, ta vnk iesparda

24:49 - zdal i znal

27:15 - baze saliekam visu ko vaig un tai pasha raunda 27:42 zin vinjsh kur tieshi atradisies galvinja

Skatijos bez WH, jo man nav tada :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats svežaks, kam ir bans uz Puba par wh.. :thumbsup:

Par ip maiņu vien tas bans būtu jāatstāj, es viņu jau sen biju pamanījis bet izturējās tik zolīds, runāja ar adminiem, ka bailes bija pieļaut kļūdu, pēc bildes viņa main lapas profilā ir skaidrs, ka tas ir tas pats..

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

21:25 - reakcija

21:33 - apbrinojama redze, es chali pat neredzeju, ta vnk iesparda

24:49 - zdal i znal

27:15 - baze saliekam visu ko vaig un tai pasha raunda 27:42 zin vinjsh kur tieshi atradisies galvinja

Skatijos bez WH, jo man nav tada :unsure:

pirmo reizi skatiijos demo piektdien vai sestdien kad biju maliet zem graadiem un tad likaas, ka wh ir, bet nodomaaju, ka labaak nerakstiit neko taadaa kondiicijaa!

tur praktiski visi fragi ir dzirdami un ja nav dzirdami tad vinji atrodas def vietaas uz kuraam cilveeki teemee ejot uz priekshu! ir varbuut 2 momenti taadi interesanti, bet nav taadu momentu, kur vareetu pateikt 100% wh! dd2 demka arii neko neredzeeju.

banu njemu nost! topiku atstaashu veel vallja, ja gadiijumaa kaads grib manu leemumu apstriideet!

Edit: kameer analizeeju demo, uzpeldeejushi kkadi posti par kkadu svezhaku! kaa juus zinat, ka tas ir vinjsh?

Edit2: banu veel nenonjeemu!

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

tur praktiski visi fragi ir dzirdami un ja nav dzirdami tad vinji atrodas def vietaas uz kuraam cilveeki teemee ejot uz priekshu! ir varbuut 2 momenti taadi interesanti, bet nav taadu momentu, kur vareetu pateikt 100% wh! dd2 demka arii neko neredzeeju.

banu njemu nost! topiku atstaashu veel vallja, ja gadiijumaa kaads grib manu leemumu apstriideet!

Edit: kameer analizeeju demo, uzpeldeejushi kkadi posti par kkadu svezhaku! kaa juus zinat, ka tas ir vinjsh?

Edit2: banu veel nenonjeemu!

Tas chels uz trepem... def vieta ir uzreiz pa labi sturiti, bet vinjsh srazu shava uz trepem, kur vinju nemaz nevareja redzet... nakamais frags kur zdal i znal... kapec vinjsh pamazinaja tempu un pec tam ejot ara uzreiz uztemeja uz vinju... parasti jau speletaji reload netaisa sava kempa uz stura, bet paskrien talak uz vietu, kur neredz. Vismaz es taa daru.

Link to comment
Share on other sites

es uz taam trepeem vinju dzirdeeju un def ir vispaar taa vieta, nevis tikai stuuriitis! lol, par to momentu kur vinjsh ssaaka walk'ot. tu kad speelee, tu visu mapi kusties vienaa tempaa? nav taa, ka mapes viduu tu saac walk'ot? es vienkaarshi saku, ka es neredzu tur taadus momentus, lai buutu paarliecinaats, ka vinjsh ar wh shauj!

bet, kas tur ar to svezhaku palika?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...