Jump to content
GIGN Forum

Videokameras Problema!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Okej man little question! Tu tikai nerājies :P Tatad man ir(attiecigi man nav) samsungs videokamera kas filmē uz atmiņas čipu(SD atmiņas karte) Tatad okej es kaut ko esmu safilmējis,bet kā man dabūt uz diska to safilmēto šitu? Okej pierubījot to kameru pie raxtošā DVDplayera problemam nekādām nevajadzētu būt,bet uzmetot uz datoru un tad caur NERO uzbliezhot uz DISKA man parastais DVD players nelaasa?nax tā?

Mana ideja ir sekojoša,vai gadījumā man nevajag kaut kadu konventeri lai to sudeli parkonvertetu uz avi vai mpeg4 formatu? Vai tā varētu būt?Jo kamerā cik saprotu tiek cits formāts raxtīts? I`m right? Ja jā apskaidrojiet man kas un kā un iedodiet man to ko man vajag :) Paldies :P

POkestyle postus ludzu neraxtam :) Un nekadaa gadijumaa nemeigjiniet mani ignorēt :) Es esmu labojies un vairs nelietoju -_-

Link to comment
Share on other sites

Klausies!

1) UIz SD kartes ar kameru filmet ir infantili, jo kvalitate ir zemaka ka uz lentes/diska

2) .. vispirms labak megini iemacit kamerai rakstit atminas karte tada formata, kadu saprot dvd atskanotaji, jo preteja gadijuma

3) konverte izmantojot vdub opensource sudu. Tikai atceries, ka tas konverteshanas proces mierigi var iet 1 stundu uz 30 minutem ierakstita materiala.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tač' nē,piemēram man kamerai (kuru nospēra) varēja uz kasetēm rakstīt tur bija kkāds tips kurš rukāja tikai ar kodekiem. Bet tagadējajai var izvēlēties kādā formātā rakstīts,kā arī iespējams to rakstīt mini-dvd diskā vai atmiņas kartē.

Link to comment
Share on other sites

Man kādreiz bija Vegas 5 kopā ar DVD architect 2. Ar to taisīju DVD diskus priekš playera. Samērā elementāri samest projektā klipus un var sataisīt arī DVD menu ja vajag.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...