Jump to content
GIGN Forum

Cs 1.6 Vs Sorce


DeSaa
 Share

Recommended Posts

Latvijā: cs 1.6

P.S. nevar salīdzināt spēles, kas nav uz viena "engine"... Protams, ka cs:s visi cilvēciņi foršāk šķīst, reālāks smoke utt.... Bet man vienkārši pats gameplay's patīk labāk 1.6)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tā jau ir... grūti salīdzināt, bet cik atceros kad vel 1.6 kapaju css uzskatija ka tā spēle ir noobiem..... :P

Varētu mēģināt atkal spelet... Tikai tur kautkā dīvaini ar tiem protokoliem.

Tas 47 jau ir pagātne? Tagad visiem parsvara 48?

Link to comment
Share on other sites

:P

CSS ir daudz vieglak novakt kad pargaju uz CSS jau pirmaja mape uztaisju -5 :D

Un speles princips neatskiras un berot bus diezgan gruti noshaut.

Vienigais ka seit vajag maz trapit lai noaktu. 1-3 shavieniem pietiek lai speletajs butu gar zemi. (Ar 3 shavieniem jeb kura apvidu)

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi CS 1.6.

CSS pēc manām domām ir spēle kuru uztaisīja tikai lai tie kuri skatās spēli pēc grafikas to spēlētu.

Bet īstais gemings notiek Cs 1.6 un grafika ir normāla.

Nekāda dižā protams tur nevar,būt jo spēle ir ar stāžu.

Un ja CSS būtu labāks,tad Latvijā nebūtu tik maz to serveru,un cilvēki pārietu.

Bet īsāk - kā kuram tīk.

Link to comment
Share on other sites

:))

btw cik esmu noverojis css spele tikai tie, kuri nespeja cs 1.6 izsisties.

Izsisties HAHAHAHA :lohs: Chali par ko mes runajam. :D :D

Tu redzi kadu LAtvijā kas ar cs pelna naudu. Paradi man to Spawnu :D :D

Seit ir runa par izklaidi, var teikt sava briva laika pavadisanu.

Izsisties :D :D :D

Un ja kas cs 1.6 speleju 4 gadus tapec vari nemaz negvelst mulkibas. Un vel aiz vien shad tad ieeju uzspelet!

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Ja runāt par counter-strike 1.6, šai spēlei, ir labi, ilgi pieraduši ieroču skini, nu kā bez viņiem var. It īpaši ja hltv modeļi, tad visu serveri var pwnot :unsure: Bet cs:source tur gan savādāk, daudziem draugiem (godīgi teikšu, n00bassiem, prasīju, par source, viņi teica: ''oučh super spēle, viss daudz reiz kūlīgāk nekā 1.6) jā lol, grafika labāka un uzreiz viss labāks, aha. Tak paskataties ārzemju lan turnīrus, gandrīz visi ir uz 1.6 nevis soucre'a.

Ieteiktu spēlēt counter-strike 1.6

EDIT: Dievs., pats Tu esi puisītis :thumbsup:

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

:unsure: Bet cs:source tur gan savādāk, daudziem draugiem (godīgi teikšu, n00bassiem, prasīju, par source, viņi teica: ''oučh super spēle, viss daudz reiz kūlīgāk nekā 1.6) jā lol, grafika labāka un uzreiz viss labāks, aha. Tak paskataties ārzemju lan turnīrus, gandrīz visi ir uz 1.6 nevis soucre'a.

Ieteiktu spēlēt counter-strike 1.6

Puisit ne tikai grafika ari dizains tam pasam mapem ir daudz reiz seksigaks. Kas vainas ierochu skiniem CS:S. Tas ka vini neizskatas pec spelmantinam? Bet pec normla ierocha. CS 1.6 fizka nav ieverota. (Nesaku ka CS:S saja lieta trukumu nav bet CS salidzinot ar to ir karalis)

Vien paskatoties ka noshautais pleyers krit vemt gribas. IR divi varinati ka nokritis 1.: Vai nu uz muguras (KAd ieshauj galva) 2. Uz celiem un tad uz vedera :D So es novacu chali galva no muguras un vins nokrit uz muguras WTF :D IZtka jau normli butu ja vins uz priekshu nokristu vai tad ne? Mapes visas vienadas nekadi knifni, nakas kas leicinatu ka vide ir lidziga realaja. Vienkarsi kastes sienas, kastes sienas, voi ir pat mape skur kads koks ir ...

Un ta turpinat var visu dienu. Nerunajot par to cik si spele ir bugaina.

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

dievs to cs:s aiztaav kaa savu mazo braali :)

es domaaju, ka taa ir tikai gaumes lieta. dievs te teica, ka ierochi cs'aa izskataas peec speeljmantinjaam, bet sorsaa peec normaala ierocha. man gan tie ierochi tur izskataas taadi uzpuusti. kaa jau es teicu, gaumes lieta!

Link to comment
Share on other sites

Dievs

Tas ka tu 4 gadus esi bots nenozime, ka 1.6 sux.

btw es ieteiktu sitadus sudus vert ciet, jo vnk saki ko gribi, bet sikais ir kko ienemis galva un viss.

Un jaa ta ir gaumes lieta, bet japaskatas ari popularitate spelei.

Link to comment
Share on other sites

Jā, par gaumi smejas.

Bet ja tā nopietni. Tad es ieteiktu spēlēt 1.6, ir daudz un dažādi iemesli, kaut vai tas, ka daudzi no pro spēlētājies, kas agrāk pārgāju uz css, šobrīd pariet atkaļ uz 1.6. Izskaidrot nevaru, bet tas notiek diezgan lielos apmēros. Vecais labais col sastāvs pārgāju uz css, bet šobrīd viss(vismaz lielākā daļa) sastāvs pārgāja atpakaļ uz 1.6 un spelē zem EG flaga(par ko, starpcitu, man liels prieks), kā arī daži no 3D, united5 and so on. Varbūt to var izskaidrot ar CPLa atgriešanos pie 1.6, varbūt tāpēc, ka lielākas naudas apgrozās 1.6, bet varbūt tāpēc, ka augstākās kvalitātes turnīri notiek 1.6, oh, es varētu turpināt uzskaitīt. Bet galu galā, tu takš to spēli spēlē priekš sevis, priekš atpūtas, tad šādi jautājumi liekas visai nevajadzīgi.

Ja runā par mani. Man jau no 1.5 versijas uz 1.6 bija grūti pāriet, bet tākā gigns pārgāja, man nekas cits neatlika, bet uz css mani ar lāpstu nepiespiedīs spēlēt :) Ir 2 lietas, kas man šausmīgi nepatīk, 1. ieroči - lol. 2. šaušana, dēļ kā man no sākuma ļoti cs iepatikās, css tas viss pazūd.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Es neizlasīju visus postus, bet gan jau mans posts atšķirsies no citiem.

Šī salīdzināšana ir vienkārši pieriebusies, nekad(nē, tiešām nekad) viņš nebūs tik populārs kā cs 1.6, 1.6 Jau ir leģenda, css laiki jau arī ir aiz kalniem, jo visas jaunās spēles vienkārši noliek viņu uz lāpstiņām.

Personīgi, varētu arī spēlēt css, bet man tomēr labāk pie sirds iet 1.6, ja parādīsies gign'am sources serveris, tad tā kārtīgi pārdomāšu šo visu un varbūt tomēr pamēģināšu uzspēlēt. Man nekā pret viņu nav, besīj, ka sīkie diršs, ka sourcē ir labāks grafiks un vēl nezin kas, tas taču nav svarīgākais, jāskatās arī pēc spēles iespējām, tā vadību. Piemēram, man sourcē vienkārši riebjas tie ieroči un šaušanas princips, tas krasi atšķirās no 1.6 kur tu izjūti šaušanu. Ja kaut reizi spēlējot 1.6 būtu izbaudījis -5 (vai pat pubā -8un tālāk) tad saprastu visus tos, kas šeit piekrīt, ka 1.6 tomēr ir labāks!

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā,par gaumi nogalina. :DD

Dievs izsisties nenozīme uzreiz pelnīt bablo.

Tas bija domāts kā izsisties skilla ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...