Jump to content
GIGN Forum

Lattelekom Internets


gerik
 Share

Recommended Posts

Es šodien pasūtīju to netu ar to kruto tv, kur ir "Īpašie papildpakalpojumi: video noma televizorā, TV raidījumu ierakstīšana, valodas un subtitru izvēle, TV programma televizora ekrānā u.c." Tāpēc es ar gribētu dzirdēt atsauksmes par to internetu.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ķip nets, kas nāk ar internettelevīziju?

man ir...reāli tā..ja mājās kāds skatās tv, tad down speed ir 470...upld vislaik ~60. bet ja izslēdz tv kasti vai dara kā es un izrauj neta vadu, kas baro tv (ruters pie pc), tad downspeed ir ap 900 kb/s...

Link to comment
Share on other sites

:)

Viņi tik centrā arī piedāvā.

Izzi (jeb Telia) ir sūds. Ievilka, un es jau pēc mēneša zvanīju lai atsacītos. Par pāris latiem zemākas abonēšanas maksas nekā LTK, pakalpojuma kvalitāte bija vismaz uz pusi sliktāka.

jā LTK ir lēns. toties salīdzinoši stabils. man, lai geimotu, nevajag ātru bet gan stabilu netu.

p.s. manā rajonā (centrā) ir izvēle tikai starp telia un ltk.

Link to comment
Share on other sites

Man ļoti besī viņu apkalpošana tagad. Tipa, ka jāievada automātiskajā atbildētājā dati un tad viņi ķipa čeko.

Dabūju gan tiešo numuru, ar lielu brēku, protams, tagad bik raitāk notiek problēmu risināšana.

Man kopš ievilku 100mbit trubu, 1 reizi tik paspējis nokārties ir nets, par ko gan viņi jau brīdināja, ka viņiem šitā ātrā truba nav super stabila šobrīd. Iepriekšējā, 5mbit truba, gan nekādas problēmas nesagādāja.

Un vispār, Telia tak porņuhu kanāli 100mbit trubai nāk par brīvu līdz, nevar sūdzēties. :):)

Link to comment
Share on other sites

Man vispār tikai ltk var ievilkt te mežaparkā :( bet es nesudzos.. serviss kvalitatīvs un man šķiet pietiekami atbilstošs cenai. ja decoders ir izrubīts velkt ar 1mb. ja kāds skatās tv tad ap 600 velk. par up speed man vienalga.. no ārzemēm, ja ir seederu daudz velk ar max, kas man patīk :)

Link to comment
Share on other sites

nu reku tas profesionalais internets ar telvizoru kopa :)

draugam bij reku vinsh speedtest atsutij kopa ar telvizoru vinsh maksajot 20 ls

un ka tad tur iisti ir ka tad klasies manam cs serverim ar to Profesionalo netu ?

492577491.png

Edited by gerik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...