Jump to content
GIGN Forum

L4d-2


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Kurš jau ir pamanījis jauno sviestu, kura kartes vairāk līdzināsies GTA??

Treileris ja vēl izskatās daudzmaz norm, tad teikšu godīgi g-plays man šķiet visai dīvains.

Manuprāt (tāpat kā daudziem) viss šitas ir galīgi garām.

blogs

Es tik nesaprotu, kādēļ vini nevarēja taisīt updeitu uz tāpaša vecā L4D???!!!???

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

nu lol, tieši minūti atpakaļ draugs pateica par otro daļu, es biju mazliet pārsteigts, jo nu pirmā daļa tak vairāk balstīta uz multi-plejeru modu, bet nu jau otro daļu taisa, cik pamanīju būs jauni varoņi un,

''if you run out of bullets..'' :10cm: Izskatās, ka tur ar zāģi, beisboleni, cirvi varēs šķaidīties..

''We've just announced that Left 4 Dead 2 is coming later this year! It's a much larger game than the original, and features new co-op and versus campaigns, all-new Survivors, boss zombies, weapons, and items, as well as melee combat. Check out the teaser trailer, and watch this space for more news in the coming days. ''

© L4D 2 blog..

Link to comment
Share on other sites

Vakar tak bija E3 2009.

Es ilgi sēdēju, līdz man uznāca miegs, un tā arī es nesagaidīju UBISOFT, bet kaut ko manīju par Assassins Creed 2.

Nu, ja jau ir izveidota mājaslapa, tad viss ir skaidrs.

EDIT: Aizmirsu piebilst, ka būs arī Crysis 2.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu domā, ka būs tas pats? Kāda jēga tad taisīt otro daļu?

Nu spēles princips loģiski paliks tāds pats - šķaidīt zombijus. :)

Par sevi? :superlol:

Spēles geimplejs nav mainījies un pirmā daļa bija sūds. lmfao

That's my opinion.

Edit: Tev neliekas, ka es uzdevis tādu jautājumu uz kuru varētu atbildēt pats?

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

Cik tad var būt aizraujoša zombiju šķaidīšana? Domāju, ka būs arī tāds pats projekts, kuru paspēles dienas trīs, nedēļu varbūt mēnesi un tiks aizmirsts par to spēli.

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

minority pasaki kaut vienu spele kas ir bijus tuvu trailerim or pat labaka saja gada? protams traileri taisa ar ahuueeno grafiku utml, protams spele nebus tik jaudiga jo tak rekini cik ta cilvekiem bus tik uberigi pc? + cik lasiju spele bus milziga, itka milzigaka spele kas paslaik bus iznakusi :D

+ 3 best dirmas :D EA,Lucarts un biowere [ps ganjau firmu nosaukumu nav pareiz uzrakstit bet nu ganjau sapratat]

+ zb visi tie wow utml kur vnk q pildi un ar viniem nekadas reputacijas nav + kkadi fking orki omfg prosto zali monstri :D

p.s ceru ka vares situs izveleties :D

Link to comment
Share on other sites

Kā jauna daļa šī spēle totāli sūkā...kā updeitu varbūt vēl varētu paciest. Pēc video spriežot jaunie ieroči vispār būs sūds...vienīgi pēc moderato ieliktā video es gribētu dabūt to cirvi + iespējams žāgi

:fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...