Jump to content
GIGN Forum

Fking Naudu Rij Nost :d


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

kr4 problema man jau 2. nedelu ir tada. Ka man sestdienas atnaks 3sms un norauj kkadu 1.80ls kreditu par to, kautgan es pats neesmu neko pasutijis. Tatad vienigais no kurienes tas var but ir "cik tu ilgi dzivosi" tas shits gign augsa, kip reklama. Nu neko biju apreibis kad izdomaju o japamegina :D

btw problema ir tada, vai kads zin ka to shitu nonemt? + vai nevar par to webu kkur sudzeties? Vnk ievadi jebkuru reali stradajosu numuru un vinam vnk raus kreditu nost :D tas itka ir labi, varetu sliktu joku ar citiem izpelet bet nu cmooon :/ kredits pa pipelem :(

p.s plz neparvietot, spama ari vissvairaak tie cilveeki sez un skatas topikus...

Link to comment
Share on other sites

nea tur bij ievadiet numuru, un tev uzrada kipas kapakmeni cik tu ilgi dzivosi :D

p.s es jau kipas biju gatavs parakstities lai man tas entas stulbas reklamas nak pa sms, bet nejau tas ka rauj kreditu nost psc....

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Vienemēr vajag izlasīt to kas rakstīts mazajos burtiņos. Takā jāņem vien lupa rokā :)

Lietošanas Noteikumi

Šis pasūtīšanas pakalpojums ir pieejams visu laiku. Katru nedēļu jūs saņemsiet padomu, 1 fona attēlu un 1 polifonisko melodiju par 1,98Ls nedēļā.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...