Jump to content
GIGN Forum

Jaunā Weapon Drop Sistēma


macho
 Share

Recommended Posts

Ak dievs, cik nožēlojami jūs te visi esat...kā nekā GIGNs ir viens no stabilākajiem un labākiem tf2 serveriem, un vadošie spēlētāji (jūs) te laižat lažu..ar ko jūs lepojaties? Ar to, ka tā jaunā drop sistēma iesūkā, bet tomēr visi viņu izmanto? Pff, jūs nesaprotat, ka īsti vīri, kā es, ja dabū kādu ieroci uz haļavu uzreiz dzēš nahui' a jūs te pie tam lielaties, ka viņam tur ap 5 vienādiem ieročiem, cik nožēlojams skats..davaij, kā macho vienā topika teica, ka ačīvmentus/ieročus ir JĀKRĀJ TIKAI FAKIN' KAUJAS LAUKĀ,

Lūdzu neizsakiet savus mīļvārdiņus uz manīm, jo es izteicu savu viedokli..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ak dievs, cik nožēlojami jūs te visi esat...kā nekā GIGNs ir viens no stabilākajiem un labākiem tf2 serveriem, un vadošie spēlētāji (jūs) te laižat lažu..ar ko jūs lepojaties? Ar to, ka tā jaunā drop sistēma iesūkā, bet tomēr visi viņu izmanto? Pff, jūs nesaprotat, ka īsti vīri, kā es, ja dabū kādu ieroci uz haļavu uzreiz dzēš nahui' a jūs te pie tam lielaties, ka viņam tur ap 5 vienādiem ieročiem, cik nožēlojams skats..davaij, kā macho vienā topika teica, ka ačīvmentus/ieročus ir JĀKRĀJ TIKAI FAKIN' KAUJAS LAUKĀ,

Lūdzu neizsakiet savus mīļvārdiņus uz manīm, jo es izteicu savu viedokli..

YO, ES CWALKERS.

cē Pinkijs

Link to comment
Share on other sites

media, atkal esi saspiedis galvu kaut kur?? Izsktāsti man 2 lietas, kā fakin var neizmantot random sistēmu?? Otrkārt stulbeni izstāsti, kā dabūt snaipera un spieg ieročus ar ačīvmentiem?? Pirms kaut ko gudru dirs, uzzini par to kaut ko.

Man pie dirsas, ka tu izteici savu viedokli, es izteicu savējo.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

āām, tad sanāk tu gribi, lai es pabeidzu savu nepabeigto domu? Okey, es neteicu neizmantot random sistēmu, ES TEICU, lai kad dabū kādu jaunu ieroči ņahaļavju tad uzreiz jādzēš, jo īstie vīrieši neizmantot haļāvas piedāvājumus, un otrkārt, jā kamēr valve neuztaisīs spy/sniper Milestone I, II, III ieroču tos ačīvmentus vajadzēs paciesties bez jaunajiem ieročiem, bet vismaz būsi īsts vecis...

stfu ,

Link to comment
Share on other sites

tu tiešām esi fakin dabas brīnums. Ā pagaidi, kur ir kāds oficiāls avots, ka tiks izveidoti milestone 1, 2, 3?? Es tev paskaidrošu, ja viņi gribētu milestone 1, 2 ,3 ieviest snaiperim/spiegam, tad tas jau sen būtu izdarīts.

BTW tu tiešām esi tas īstais vecis, kas mīž no citu klašu meitenēm un cīnās līdz pēdējai elpai.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Īsti veči klausās Children of Bodom. :thumbsup:

Edgarzz, tu esi daunis, jo tu pat internetu nemāki lietot, lai kaut ko uzzinātu, kur nu vēl runāt par tavu intelekta koeficientu, kas atspoguļojas tavos postos.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

whaha, lmfao

Paskataties uz saviem nožēlojamiem postiem, ;) Neredzat atšķirību starp mani un te dažiem? Es nevienā postu nevienu neaizskāru, un neapvainoju ar mīļvārdiņiem, bet turpretī lielie veči paņēma un pielīdzināja mani sūdam, un nonesa ar mīļvārdiņiem :( Cik man jūs žēl.

Jūs nesaprotat, te ir forums, tagad mēs esam topikā, kur katrs var teikt ko grib, jā es pateicu, ka tizli lielīties, ka izmanto šo drop sistēmu, nevis izdzēs un pierādi, ka tu spēj dabūt ieročus bez drop sistēmas.

stfu Beidzat te tālāk kaut ko dirst uz manīm, savādāk dēļ jums man vēl sūdi būs, un vincisters vai cash ieliks vārnu un tad būs psc.

EDIT: nu redzat, tādu normālu atbildi kā samurays jūs nevarējāt iedot par milestoniem, obligāti bija jāuzdiršs man :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

GL :thumbsup:

tādu milestone vairs nebūs, lai kā arī mēs to gribētu. redzi, valve ir izdomājusi sistēmu, kura nesaskan ar achievementiem. to, ka no random dropa valve varētu pāriet uz kādu citu metodi, nenoliedzu, bet tā nebūs achievementu sistēma. vairāk gan neko neteikšu. gaidiet, SOON...

Link to comment
Share on other sites

Samurajs: "tādu milestone vairs nebūs, lai kā arī mēs to gribētu. redzi, valve ir izdomājusi sistēmu, kura nesaskan ar achievementiem. to, ka no random dropa valve varētu pāriet uz kādu citu metodi, nenoliedzu, bet tā nebūs achievementu sistēma. vairāk gan neko neteikšu. gaidiet, SOON..."

Redz,kaa tomeer valve taisa backup sev un populaarajai speelei, ka tomeer ieviesh paraleeli 2 sisteemas. Iegaaju un dabuju beidzot visus unlockus peec nopelniem un nepaljaujoties uz all-mighty-random-valve-god. B)

EDIT: beidzot dabuju loku, nenormaals funs. Droshi vien,ka driiz iznaaks arii kaads compilation, kur noteikti varees redzeet airshot u.c. skillotus izgājienus.

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

Samuray, ko?? Valve uztaisīja tos milestonus, lai dabūtu ieročus caur ačīvmentiem? lol, nu un ko tagad teiksiet lielie dirsēji. ;)

EDIT: ha, ha, ha, jā noteikti, bullet vari pierādīt, ka es sēžu ačīvment serveros? Es pat nezinu nevienu serveri, un vispār pēc pēdējā updeita tik divas reizes pa dažām minūtēm esmu uzspēlējis tf, dirst ej.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...