Jump to content
GIGN Forum

Access


Recommended Posts

Čau visiem, kas lasa šo pieteikumu. Sākšu ar pavisam ko mazu un tikai pašu nepieciešamāko. Es runāju tieši par flagiem.

Sauc mani Ivo, esmu piecpadsmit gadus jauns. Status čekojam šeit. K:D attiecība ir tik sūdīga, jo dūšīgi spēlēju ar mediķi, pēdējā laikā gan ar kaut ko šaujamu, kas sāk uzlabot manus status. Pamatskola nu jau kādu laiku iet uz otru pusi un ar latviešu valodas gramatiku man viss ir kārtībā, y0. Esmu datordizaineris, kurš veido dizainus mājaslapām, izstrādā logo, reklāmu bannerus u.c. sūdus, tas tā kā Jums šobrīd pofig, ne? Ja nu kāds ir vairāk ieinteresēts par šo tēmu, tad rakstam man uz epastu.

Ķeramies vērsim pie ragiem, jo apnīk rakstīt sūdu. Tātad, rekomendē mani Oddish, taisos pakontrolēt nevēlamos viesus, kas traucēs spēles norisi GIGN TF2 serverī. Kandidēju uz sekojošajām komandām: sm_votemap, sm_kick, sm_mute. Nepieciešamas man šīs komandas tāpēc, ka esmu bieži serverī un pamanu daudzas nepilnības, kā lieku mutes virināšanu, krutos pingerus un kartes, kas atkārtojas ik uz soļa.

Darba dienās serverī uzturos laikā no plkst. 16:00 līdz plkst. 23:00, brīvdienās gan no plkst. 10:00 līdz plkst. 2:00. Uz doto momentu esmu nospēlejis astoņdesmit sešas (86) stundas. Steam ID arī esmu piereģistrējis. Tas īsumā viss, gaidu Oddiņu.

Link to comment
Share on other sites

badwater ir smagi pa biežu. pēdējās dieas vienmēr, kad ieeju ir tā mape.

lai nu kā - mute, kick atbalstu. ban ar var, laigan liela vajadzībā pēc tā nav. lai tas izpaliek..

par map komandām esmu pret.

ar ko tik diži atšķiras ārzemnieki? tāpat kā letiņi nejēdz spēlēt...

Link to comment
Share on other sites

nepiekrītu, goldrushs un dustbowls joprojām iet necilvēcīgi ilgi. Man liekas, ka badwaters arī. Tak izspēlē viena puse, tad otra un miers, mainam karti, nafig to visu vēlreiz? šodien kādas 2x liku votemapi.

Link to comment
Share on other sites

Tātad šeit posto admins, kurš tika pierunāts pateikt kaut ko labu šajā topikā. :)

sm_kick - tīri lai man būtu pie kā vērsties, kad gadās 33/32 gļuks. :) Moš var atrast arī citus pielietojumus.

sm_mute - pats nekad neesmu lietojis, bet nu ja jau pretendents uzskata ka vajag, tad laikam vajag.

sm_votemap - principā nebūtu vajadzīgs. Bet šis kaut ko te teica par naktīm un var gadīties momenti, kad pie pustukša servera var rasties vajadzība pēc votemap.

Šeit protams derētu zināt:

  • šī komanda nav domāta savu iegribu apmierināšanai, bet gan situācijas glābšanai serverī.
  • šo komandu nelieto, ja serverī atrodas augstāka līmeņa admini.
  • ja tomēr baigi gribas mest voti, tad to noteikti vispirms apspriest adminčatā.
Link to comment
Share on other sites

:)

sm_kick - tīri lai man būtu pie kā vērsties, kad gadās 33/32 gļuks. :) Moš var atrast arī citus pielietojumus.

sm_mute - pats nekad neesmu lietojis, bet nu ja jau pretendents uzskata ka vajag, tad laikam vajag.

sm_votemap - principā nebūtu vajadzīgs. Bet šis kaut ko te teica par naktīm un var gadīties momenti, kad pie pustukša servera var rasties vajadzība pēc votemap.

Šeit protams derētu zināt:

  • šī komanda nav domāta savu iegribu apmierināšanai, bet gan situācijas glābšanai serverī.
  • šo komandu nelieto, ja serverī atrodas augstāka līmeņa admini.
  • ja tomēr baigi gribas mest voti, tad to noteikti vispirms apspriest adminčatā.

Par tiem uzskaitītajiem punktiem piekrītu un esmu gatavs tā darīt, ja iedos man sm_votemap.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...