Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums @ Gign Csdm!


aM`
 Share

Recommended Posts

Sveiki Gignieši...

Mani Sauc Mārcis Uzvārdā Mazais. esmu 18gadus jauns jauneklis.

Brīvajā laikā parasti ierauju kādu alutiņu un uzpēlēju cs'u, Vēl nodarbojos ar sportu pēdējā laikā

Spēlēju futbolu, basketbolu, un braukāju ar Bmx pa sk8parku.

Šeit esmu Nācis pēc luguma uz accesu csdm serverī, jo bieži kad spēlēju serverī ir daudzi čīteri.... Serverī parasti uztoros no 15:00 un tā ik pa laikam uz kādu 1h ieskrienu... Brīvdienās protams ilgi sēžu.... Reģistrētais niks man nav, bet nākamnedēļ pieregošu.

Esmu bijis admins cs.leave.lv,sealand.ctts.lv,shara.lv un vēl dažos, bet nu neesmu no tiem kas krāj savā kontā tikai accesus, es ja adminēju tad adminēju tikai vienā....

Šeit būs mani Stati [Šeit]

Mani Rekomendē: 0.7lb.

vēlētos šādus flagus: xb , adminchatu, xkick

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Ja redkij gostj na CSDM, no pod fakenickami zahozhu 4estenko, i 4to-to ne vidal ja takogo igroka kak `aM.

Tak 4to ANTI.

P.S. 4to bi tebja zametili igroki, nado prosto projavitj sebja. Esli ne mozhesh pokazatj sebja, prosto igraj celimi dnjami, i vozmozhno tebja zametjaj i dadu ACC, a to 4to 0.7l kakoj to tebja rekomenduet- eto voob64e poxuj! Tvoj druzhok 0.7l sam ne tak to davno polui4il prava, a uzhe kavoto REKOMENDUET!!!

Tak 4to igrajte...

Link to comment
Share on other sites

Vinjs ir nereals dirsejs.. ;D

kapec?

1. Vinjam nav 18

2. Vinjs iet 8 klase ar saviem 17 gadiem

3. vinjs vispar nespele nekadu futbolu basketbolu un nebrauka ar bmx, vienigais ko vinjs dara tas ir iziet ara pie savas treptelpas un uzpipe

varat varnot, bet nedomaju, ka vajag sheit dirseju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...