Jump to content
GIGN Forum

Omfgwtfbbq Taunt?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Ēm, rakņājoties pa internetu tā arī nesapratu kas tas īsti ir, tātad, Pyro pakai ir viens ačīvments, (topika nosaukumā) un kāds kurš ir izpildījis, nevar paskaidrot kā, lai viņu izpildītu un kas jādara?

TIpja kas ir taunt? CIk es sapratu, tad tas ir kad uzspied uz ''G'' kur nu taisa tur savas lietiņas, nū kad rokās turi Pyro gadījumā (Shotgun, Flare Gun) un tipja viņš kā niņdza saloka rokas, un izspied uguni, TAs ir taunts?

Un kā, lai man vieglāk izpildīt to ačīvmentu, tas taču neiespējami, noturēt pretinieku metra attālumā un kaut ko dejot.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Diezgan easy achivment. Dabuuju vinu gaidot pirms raunds sakas pie blue izejas (Neatceros mapi) un medics nepaspeeja uzlikt uuberu resnajam ;D. Vai arii pieskrien pie kada snipera kamer vins zoom in - taunts aiznem pusotru sekundi.

Nodedzinaat kameer kads prikolojas ir tiira veiksme, tapeec tas ari ir achivments.

Link to comment
Share on other sites

nth, izlasi manв signaturз pзdзjo rindiтu kur rakstоts ar boldu, eh tik юзl, ka tevi nesauc Alvis :whistling:

Nu labi, izpildоju to aиоvmentu, veram ciet. (Ar drauga palоdzоbu, nezinu kapзc uzreiz neizdaєоjo to)

EDIT: Uhh, es zinвju, ka kaut kad man noderзs mans signature :10cm:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

:D Tjipa saakumaa nodirsh ideju, a tad pats taa lepni izdara....

aaa jaa un ja te pa taunt kiliem iet runa....kaadam ble ir peedeejaa laikaa izdevies heavy tauntkilu uztaisiit? ble esmu meeginaajis un absoluutaas 100proch iespeejaas nav izdevies- staav pretii soldier un vnk shauj.... man sapliisis!!

Link to comment
Share on other sites

Negribējās taisīt jaunu topicu, tāpēc pajautāšu te:

Cik ilgi apmēram jāspēlē, lai dabūtu to trako (manuprāt, vislaikietilpīgāko) PYROMANCER achievementu? :pyro:

Pagaidām esmu dabūjis ~450k, nospēlētas ~25h, bet ar pyro es baigi tur M1+W nespēlēju... + pastāv tak tie krutie all vs one serveri, kur ar pyro var uzvārīties nenormāli :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...