Jump to content
GIGN Forum

Why Gign Is The Best Server


kangarS
 Share

Recommended Posts

Uz serveri 3. admini :D es nez vai zilais odish skaitas arii admins bet nu tas taa :D ja neskaitas tad 2 sarkanie admini :) un viens cheateris :D

cheateregl.th.jpg

status izmet sho

# 3064 "BlackSau" STEAM_ID_PENDING 06:18 219 0 active

Pierādījumi:

http://yy.lv/download.php?f=38949

Mozh izmantot izdevību un nopirkt orgjinalo geimu nonjemt visus non steam krakus ( skaties cheateru mazak paliks ) :D

TeamFortress 2 par 9.99 EUR ?

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart, tu esi gailis.

Otrkart, tam BlackSau pings leekaaja no 150-250 un vinjsh pats ik pa laikam paarleca, it ka speeleetu ar lossiem.

Treshkart briidi peec tu pateici par vinju,es vinju paveeroju un neredzeju neko taadu,lai vinju banotu. Staigaa rinkjii zuumeedams un ieraustas. Briizhiem vispar neko jedzigu nedara. Kaa jau noobisks puba chalis.

Moridin|<CopLin>

P.S. tev laikam shito topicu vajadzeja likt pie suudziibaam,ne?

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

Lol atkal jau kangars ar savu idiotismu lielās... Ko tu te gribi parādīt es vēl nesaprotu. Kā jau tu minēji citos savos uubertopikos, ka tev tur uuberkruts serveris, tad pazūdi uz viņu un spēlē. Kāda atšķirība gignam, viens daunis mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Ew Nu rekur juusu replay pierada kapec gign is the best server in world :D

Man ir tikai viens tads debils jautajums ! Juus demo video noskatiijaties kas pievienots ?

Ja nee aizver savu muti mazuli un ej pasuuka iikshkji! Speciali demo rakstiju lai tadi siichi ka juus nerunaatu kaut kaadu idiotismu!

Link to comment
Share on other sites

:D es nez vai zilais odish skaitas arii admins bet nu tas taa :D ja neskaitas tad 2 sarkanie admini :) un viens cheateris :D

ja serverī bija trīs admini, tad vari būt drošs, ka neviens čīteris tajā momentā nespēlēja!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...