Jump to content
GIGN Forum

Yo


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

shitie "redzeets" man dur klaat.

FORSHI, ka laikam to vien darat kaa skataties kkaadus shitaadus klipinjus vai nezinu kaa, lai nosauc. ok, es nesaku, ka nav smiekliigi, bet par to neiet runa.

kaads tolks ir uzrakstiit - "redzeets" vai arii "pff.. 100 gadus vecs"? tas vnk rada taadam man sajuutu, ka man jaaraksta - "neredzeets", "kkas jauns un forshs" un, tad tjip beigaas kaads izskaita un veic sleedzienu tip jauns vai vecs shits. i just don't get it

atvainojat, ja neesmu pareizi sapratis, bet veeleejos pateikt

Edited by Bijach
Link to comment
Share on other sites

a man likaas, ka te ir jaaizsaka savas domas. a redz kaa?

Izteikt savas domas buutu : Smuks putniņš, lai gan biju redzējis, bet patika/nepatika kā viņš bla bla bla un tājoprojām, jo man vairāk patīk žirafes

BEt piedo atvaino kurā vietā ir izteiktas domas - "ir redzēts"

PS Flea - tu ar nošāvi greizi ar savu paklusēšanu, jo viņā koments: "baac tik vecs. bet nu ok. man vinjsh jau sen favoriitos ielikts. miilu to putninju." ir viens no jēdzīgākajiem wink.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

BEt piedo atvaino kurā vietā ir izteiktas domas - "ir redzēts"

Izteikt savas domas buutu : Smuks putniņš, lai gan biju redzējis, bet patika/nepatika kā viņš bla bla bla un tājoprojām, jo man vairāk patīk žirafes

bet kaapeec es nedriixteetu teikt arii ko citu, ja esmu pateikusi, ka esmu vinju jau redzeejusi ? vai tad driixt izteikties tikai tie, kas vinju ieprieks nebija redzeejushi ?

Link to comment
Share on other sites

Labi aizmirsti - tapat nav verts neko skaidrot

Dakters sāpe tik spēj visu izskaidrot saprotami un korekti, tā lai visiem ir skaidrs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...