Jump to content
GIGN Forum

Vajadzīgs Portatīvais ~300 Ls.


Jurko
 Share

Recommended Posts

Čau!

Vajadzīgs normāls portatīvais. Budžets ~300 Ls. -_-

Ko variet ieteikt? Labāko no visiem variantiem par ~300Ls!!!

Neder tikai teikums "piemet 120Ls un paņem šito"

Man budžets tiešām ir limitēts ~300Ls, īstenībā ir 200Ls, jau tā piemetu 100Ls, kuri man nav.

Nu vēl 30-50Ls būtu gatavs piemest, ja baigā atšķirība starp 300Ls un 350Ls. :DD

Ko iesakiet? ;/

Link to comment
Share on other sites

Iesaku lietotu! :)

Par tadu ciparu var nopirkt LOTI labu leitotu portativo datoru.

Iesaku loti skatities uz brendigajiem un svarigi, lai butu mobile procesors, kas nerij daudz elektribas. Vispar iesakuy Sony Vaio jo tie ir loti labi un fantastiski klusi datori.

Lai nu ka - ieej ss.lv un suti visiem emailus ar cenu, kas ir par 20 - 30% zemaka par to, ko vini piedava. Liela dalja atsauksies vai vismaz bus ar mieru bazaret.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

Par tadu ciparu var nopirkt LOTI labu leitotu portativo datoru.

Iesaku loti skatities uz brendigajiem un svarigi, lai butu mobile procesors, kas nerij daudz elektribas. Vispar iesakuy Sony Vaio jo tie ir loti labi un fantastiski klusi datori.

Lai nu ka - ieej ss.lv un suti visiem emailus ar cenu, kas ir par 20 - 30% zemaka par to, ko vini piedava. Liela dalja atsauksies vai vismaz bus ar mieru bazaret.

Beefs

Tur tas suns aprakts, ka negribās iegrābties uz baigo mēslu (lietoto). Ja nopērc un viss ok, tad ir baigi labi, bet ja viņam ir kaut kāds gļuks, tad diez vai man izdosies sameklēt mistisku džeku, kurš būs ievietojis reklāmu ss`ā ar zelta zivtiņas nummuru.

Un Sony Vaio vai kā viņus tur sauc tak maksā astronomiskas summas vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

:DD

Ko iesakiet? ;/

Tu taču vari piemest vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 350 Ls un 400 Ls.

Ā, vispār vari piemest vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 400 Ls un 450 Ls.

Ē, es te tā iedomājos - piemet vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 450 Ls un 500 Ls.

Tātad - Jurko vēlas pirkt portatīvo pa 500 Ls. Ko varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Tu taču vari piemest vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 350 Ls un 400 Ls.

Ā, vispār vari piemest vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 400 Ls un 450 Ls.

Ē, es te tā iedomājos - piemet vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 450 Ls un 500 Ls.

Tātad - Jurko vēlas pirkt portatīvo pa 500 Ls. Ko varat ieteikt?

Ja es Tevi nepazītu, tad domātu, ka Tu esi PIDIŅŠ.

Bet tā kā es Tevi pazīstu, tad zinu, ka Tu esi PIDIŅŠ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan daudz normāli portatīvie, bet kādu tieši vēlies... Mazu, lielu, normālu, tādu kur var kko spēlēt (kaut gan portatīvais tam nav domāts), prosta netam, varbūt vēlies paņemt līdzi kkur utt. Ja tu pateiksi kko no maniem pirmīt minētajiem piemēriem, varēšu tev kko ieteikt par saprātīgu cenu :)

P.S. Lietotu neieteiktu... Nezinu kapēc, bet pašam nepatīk lietotu tehniku pirkt. Nevar zināt ko dabūsi. Varbūt pēc mēneša nosprāgst :D

Link to comment
Share on other sites

:)

P.S. Lietotu neieteiktu... Nezinu kapēc, bet pašam nepatīk lietotu tehniku pirkt. Nevar zināt ko dabūsi. Varbūt pēc mēneša nosprāgst :D

Spēlēm nevajag.

Vajag:

1. Normālu ekrānu ~15"

2. ātru.

3. Ar normālu baču, jo tam Aceram Extensa 5230 - Battery average runtime ir tikai 2h :(

Link to comment
Share on other sites

Vajag:

1. Normālu ekrānu ~15"

2. ātru.

3. Ar normālu baču, jo tam Aceram Extensa 5230 - Battery average runtime ir tikai 2h :(

Nu redzi, normāli darbinot portatīvo baterija ilgāk pa 2.5 stundām tev neturēs. Tas, ka viņi tur raksta uz iepakojuma, ka baterija tur 4 stundas ir muļķības.

Viegluma ziņā tev pofig?

Link to comment
Share on other sites

ko tu ar portatīvo darīsi, lol?

dr. pain, lol, tu nepareizi izlasīji, viņš neteica, ka starp tām summām nav atšķirība, viņš teica, ka ja ir liela atšķirība kompjos, tad var vēl atļauties 50ls piemest un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Nekāda laba baterija jau nesanāks, ja vajag lai ir labas iekšas... Te ir viens pa 321Ls, diezgan labs ar divkodolu procesoru, 3GB RAM un 320GB cietais. Bet te ir vēl viens sakarīgs pa 249Ls - Intel 2Ghz, 2GB RAM un 160GB cietais.

EDIT: Ieteiktu tev pašam aiziet uz salīdzināšanas portālu un paskatīties portatīvos par tādām cenām, par kādām vari atļauties :)

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=4578 paskaties šeit variantus, lapas beigās ir arī lētāki. Pats tikko nopirku xps m1530 no tā čaļa, atsauksmes tikai tās labākās. Iesaku sūtīt meilu ar savu budžetu, lai paskatās ko var salikt vai pasūtīt, ir arī mazlietoti ar jaunām baterijām(kursabiedrs tādu paņēma pirms pāris mēnešiem, itkā viss ok).
Link to comment
Share on other sites

:D Es biju pirmais :D

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=4578 paskaties šeit variantus, lapas beigās ir arī lētāki. Pats tikko nopirku xps m1530 no tā čaļa, atsauksmes tikai tās labākās. Iesaku sūtīt meilu ar savu budžetu, lai paskatās ko var salikt vai pasūtīt, ir arī mazlietoti ar jaunām baterijām(kursabiedrs tādu paņēma pirms pāris mēnešiem, itkā viss ok).
Lētāk laikam sanāk nekā veikalā, bet takā tas ir Dell, līdz ar to arī dārgāk nekā Acer :D
Link to comment
Share on other sites

jap. HP tocna nenem! un Compaq ari nee! LOTI skali. Ta jau iet labi, bet loti skali! Ja tev darbam vajag, tad iesaku intel divkodolu. 1GB ram un vispar ja dabutu kaut ko ar ssd disku tad tu butu biznesa.

Un vienmer vienmer kaulejies, jo tagad var loti nosit cenu.

GAlu gala - portativajiem datoriem nekas parasti nesamaitajas. Jo ipasi Sony. Un ja tu pirksi lietotu, tad dabusi ari garantiju.

Ja ir lietots bez garantijas, tad tas ir zagts un var prasit puscenu.

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...