Jump to content
GIGN Forum

Tiesības


Recommended Posts

Vispār es nekad nebiju domājis, ka šajā sadaļā kādreiz veidošu topiku, bet nu tas laiks ir pienācis...

Mani rekomendē admins BulleT^

Savā īpašumā es vēlētos iegūt votemap komandu (TF2 serverī). Reāli pēc citām komandām nav bijusi vajadzība.

Sāksim ar to, ka šo komandu taisos izmantot tikai tad, kad neviens admins nav serverī. Takā es nedomāju, ka sagādāšu kādas problēmas šo komandu izmantojot.

Es domāju, ka nebūs bieži jaizmanto šī komanda, bet dažreiz, tiešām ir vajadzība pēc viņas.

Iemesls, kāpēc es šo komandu savā īpašumā vēlos iegūt, ir gaužām vienkāršs:

Daudzi spēlētāji serverī bļaustās, lai tiek nomainīta karte, jo tas dustbowl's diezgan bieži rit uz servera,

un dažreiz spēlē tādi spēlētāji, kam šī karte ir piegriezusies. Protams ir spēlētāji, kas var šo karti spēlēt ilgi un dikti...

Tapēc arī pieminēju to, ka šo komandu taisos izmantot reti.

Domāju jācenšas kaut kā tās kartes vairāk mainīt, un pieradināt spēlētājus pie citām kartēm, lai nav visu laiku jaspēlē viens un tas pats.

Par tiem laikiem...

Biežāk sanāk protams spēlēt brīvdienās, jo tad ir vairāk brīva laika.

Ka nekā mācības, bet tas netraucē arī pāris stundas darba dienā nospēlēt.

Gribu piebilst arī to, ka nav vajadzīgas tiesības, lai garinātu krānu, bet gan lai iegūtu patīkamāku spēlēšanu.

Reģistrēts niks (pareizāk sakot steam_id) ir! Nu atceraties, es vinnēju tajā komiksu konkursā?

Nu, tas takā arī būtu viss.

Labi, jāčāpo uzspēlēt...

Link to comment
Share on other sites

REC, jo jancis spēlē aktīvi un nav bez smadzenēm. Ir aktīvs, vismaz cik esmu serverī. Un netaisa bugus vai kaut kādus exploitus un tā tālāk.

Nazi tagad apmierināts?

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Anti. nedomāju, ka vēl varētu tiesības prasīt. Turklāt, par votemap jau vienubrīdi tika diskutēts, ka tā ir jau pietiekami populāra komanda.

Es domāju, ka nebūs bieži jaizmanto šī komanda, bet dažreiz, tiešām ir vajadzība pēc viņas.

Varbūt piešķirsim katram regotam jūzerim šādu komandu? Nebūs jau bieži jāizmanto, bet ja vajadzēs vislaik varēs mapi mainīt.

Galugalā, vēl nejūtu, ka var dot..

.. ar vienu kadru jau iegrābās :)

Turklāt, "un nav bez smadzenēm.", domāju nav uzskatāms kā arguments.

Link to comment
Share on other sites

Takā es ātri esmu atpakaļ no skolas, sāku spēlēt jau ap kādiem 13.00 (dažreiz arī ātrāk, neprasiet kāpēc).

Un ir bijuši tādi gadījumi, ka rit cita karte, nevis dustbowl's, kurā parasti sanāk spēlētāji.

Šis arī ir viens no tiem iemesliem, kāpēc man ir nepieciešamība pēc šīs komandas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...