Jump to content
GIGN Forum

Konduktori


bukuciS
 Share

Recommended Posts

Pēc pēdējā laika pieredzes izdomāju, ka labprāt padalītos ar neaizmirstamo pieredzi, komunicējot ar konduktoriem. No pēdējā laika atgadījumiem minēšu pēdējo. laimīgs iekāpu iekšā, parādīju kartiņu un ISIC karti, kuru izmantoju apliecības vietā. Pēdējo 2 gadu laikā ar to nekad vēl nebija bijušas problēmas, pat uzduroties kontrolei viss vienmēr bija čikiniekā, bet šoreiz... vecā konduktore teica, lai apskatos pats uz savu viltojumu. Es, protams laipni pasmaidot, atteicu, ka ISIC var izmantot kā apliecību un ieteicu, lai vecā dāmīte painteresējas par šo fīču, bet viņš protams vairs neklausijās, ko es teicu un tik skaļi pa visu autobusu izkliedza dažādas frāzes, kā piem. "blēdis, neģēlis, jaunais slaists, latviešu kauns u.t.t". - vienvārdsakot sapratu, ka ar viņu strīdēties ir bezjēdzīgi, tāpēc uzliku viņai mīksto, bet, protams viņa vēl nāca gar mani, šlupstēja vēl k-ko zem deguna, un visi pasažieri uz mani skatijās, kā uz noziedzinieku. Bet nesabojājot savu dienu ar smaidu ārēji un iekšēji izkāpu ārā un turpināju dienas gaitas! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...