Jump to content
GIGN Forum

Swedbank


amnezija
 Share

Recommended Posts

Vai šeit kādam ir profils "swedbank" internet bankā? Ja ir, tad jūs varat pieslēgties klāt savam profilam? Precīzāk domāju tos, kas izmanto "Lietotāja numurs" un "Pastāvīgā parole" pieeju. Man kaut kā nesanāk pieslēgties bankai klāt. Izmet tikai paziņojumu "Tehniska problēma". WTF? Ko nozīmē tehniska problēma? Kaut kas ar maniem datiem nav kārtībā vai ar internet bankas sistēmu? Kaut kāds sviests... Jāpārskaita nauda, bet ir tikai "tehniskas problēmas" paziņojums, un nekādu paskaidrojumu...

Link to comment
Share on other sites

Pirmā vieta, kur vērsties ir GIGN forums?

Jā, viss strādā. Zvani uz Swedbank, jautā - uzzini.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā. Es jau atbildi saņēmu no viņiem... Es vienkārši biju tik saniknots un gign lapa bija atvērta, ka es pēc kārtas visiem prasīju vai strādā! Man jau no jums nevajadzēja zināt, kas ir pa vainu, bet gan vai ja kādam te ir profils swedbank'ā vai viņam viss strādā. Te nu bija ērti lietojamās jeb kurā laikā internet bankas... Maitas nevar savus atjaunošanas datus veikt reizi nedēļā nevis darba dienās no 24-6. Man te bez maz vai ir pa minūtei jāskrien, lai noķertu iespēju pieslēgties savam profilam... Kaut kā šī banka ar kvalitāti sāk zaudēt uzticību, jo 6. stundas diennaktī ja vajag atjaunot datus nu c'mon!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...