Jump to content
GIGN Forum

Nonemiet Banu


Guest Viesis_Remix
 Share

Recommended Posts

Guest Viesis_Remix

ew nu nonemiet banu neesu speeleejis ar taadu nicku mans nicks ir remix un f:pipe > remix ar citiem nickiem neesu speeleejis nu bans ir uzlikts pirms 22 dienaam sad.gif nu man gribeeetos paspeeleet seerveriii rolleyes.gif un bans ir itkaa par to ka man ir aim uzlicis sye banu confused.gif

Link to comment
Share on other sites

vari necensties, vinji netic ka ir ppl kas labaak par vinjiem speelee... vnk dzeki netic ka es no 850 uz 1300 skills varu uzleekt.... tapec mani banned...

For admins: nu ja neticat taadai izaugsmei, tad ieejat un paspeleejat sitajaa serverii un sapratiisiet kaa tur skills attistas... Tur var norm iemaaciities speeleet izmantojot radaru un skanjas, ja tu to nedari pat ar aim'u saubos vai kaads izvilktu.... Taapec adminiem vajadzeetu ieiet un pameeginaat: 81.219.104.2:27015

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

ManuVietuIenjemRegistretais, nu nemeegjini iekaidrot, ka PUB'aa speeleejot kljuusi par pro! Vieniigais ko reaali(iespeejams) var pubaa saka4aat ir aim's un reakciju!

Bet ar to ir daudz par maz, lai speeleeetu taa kaa, tu, speeleeji gign'aa peedeejaas dienaas!

Link to comment
Share on other sites

vari necensties, vinji netic ka ir ppl kas labaak par vinjiem speelee... vnk dzeki netic ka es no 850 uz 1300 skills varu uzleekt.... tapec mani banned...

rindiņa iz ban listes no cita servera:

Date Player Admin Reason Length

14-06-05 ManuVietuIenjemRegistretais misterx wh Permanent

...diemžēl es ar neticu tavām spējām sad.gif

smiliez.de_2523.gif

Edited by _FireStorm_
Link to comment
Share on other sites

rindiņa iz ban listes no cita servera:

Date Player Admin Reason Length

14-06-05 ManuVietuIenjemRegistretais misterx wh Permanent

...diemžēl es ar neticu tavām spējām sad.gif

smiliez.de_2523.gif

kas tas pa shitu? pats tikko uzrakstiiji lol? da tu tajaa serveri nemaz netiec jo tas i locked un pass vajag... un tagad uzraksti ka es esmu tur banned... nu lol...

SHMACHO??? es kaut reizi caur sienu nosaavu vai skatijos dzekam virsuu caur sienu???

Link to comment
Share on other sites

es nez man nomainijaas ip un tad bans neesu speeleejis ar 4iitiems SOrry

Un ja tev atkal nomainas ip - atkal nemt nost - un ja atkal, un atkal, un ...

Link to comment
Share on other sites

Klau puisit - man arī ir Mājas DSL - un pateikšu tev noslēpumu, mana IP nemainās un nemainīsies, tikai nesaki to nevienam

PS. un šoreiz nav runa par MDSL, bet par baltikomu, vai arī es kļūdos?

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

ManuVietuIenjemRegistretais Nav runa par to ka nevar skils kaapt uz augshu (man jau pasham skils visu laiku staigaa no 800 - 1400, tas peedeejaisskaitlis retaak gadaas tongue.gif) bet ja tev nedeeljas laikaa ir paraadiijushaas paregjoshanas speejas tad tas gan ir maz ticams, jo tam ir vajadziigi ilgi gadi un prakses pie obi van smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

man arii mdsl un man jau kaadas 2 reizes ir mainiijies ip sad.gif

Link to comment
Share on other sites

regjistreetais! es pats arii speeleeju peec radara un skanjaam ka tu saki bet tapeec es nesaaku shaut caur sienaam nereaali + RADARS BIEZHI MELO

Link to comment
Share on other sites

Bro - tev kļūda - radars melo vienmēr - un skaņa ir tikai aptuvena - un tad arī parādās skils, kas iegūts no Obi Vana - tu sāc koncentrētie - tā kārtīgi piemiedz acis un sāc manīt ēnas, kas spiežas caur sienām - tad protams sāk skanēt saprāta bals kas tev saka kurā brīdī spiest peles kreiso pogu, un kā vienmēr tu esi ieguvis kārtējo level up, jo nomačīji gizmo ar macho + abus HS - tu jūties nepārspējams (nu protams jūs saprotat ka fonā skan Valters un kaža - Wor is not over - dziesmas rindiņs - brīnumi notiek(sor ka ne angliski nezinu kā īsti rakstās - miricle, vai kautkā tāds)) līdz brīdim, kad tu beidz koncentrēties un esi pieķerts - tu tiec pieķerts pie tā, ka tu neesi Jedi klanā un tikai tapēc tev nebija tiesības tā rīkoties - tu pārstāvi tumsas spēkus - ļaunais imperātors WolterHakis ir pārņēmis tevi - (sāk skanēt SW-kaujas Džinglis) Tu esi sacēlies pret Jedajiem un tevi gaida sods - tu draudi ar savas impērijas kodiem, bet tev mūs neiebiedēt...mes lietojam savas zināšanas labos nolūkos, bet tu apkauno mūsu klanu - jo tu esi sapinies ar ļaunuma spēkiem!!!

PS - MDSL - piesakiet reālo IP loļiki

Link to comment
Share on other sites

SHMACHO??? es kaut reizi caur sienu nosaavu vai skatijos dzekam virsuu caur sienu???

tu stulbs esi? palasi sho te.

Pats no sevis lieliski atceros kaa izskreeju no trubas ap stuuri kur tu man momentaali galvaa iebliezi naturaali zinaadams ka es tur naakshu, jo staaveeji un gaidiiji. Reakcija arii taada zibeniiga. Nerunaasim jau par to "gaishredziigo situaaciju" kur tu mani ar gizmo gaidiiji.

dodu atljauj tev beigt DIRST par saviem radariem skanjaam un pro serveriem. Nevienu tas neinteresee. Tev ir bans "and that's final".

Link to comment
Share on other sites

es nestridos lai dabuutu abnu nost, pox es speleesu apollo, vai arii kadaa citaa serverii... vnk ja ieklausaas skanjaas var dzirdeet kur kaads tuvojas, un ja paskataas radaraa var redzeet vai tas ir saveejais, ja nee tad zini no kaut kurienes kaads naaks, taakaa pa otru pusi aizgaaja jau saveejais, vareeja saprast ka tas ir pretinieks... tapec es biezi skatos savu komandas biedru names, lai sekojot vinjiem redzeetu va vinji mirst vai vinji kaadu nogalina ... un luudzu shmacho nesaki ka es dirsu, vnk ja netici taa arii pasaki nevis lamajies, jo ja tu nebuutu admins dodu 100% ka tu ne tik smalki neizsaciitos...

Link to comment
Share on other sites

Nu tas tak bija tajaa pashaa cpl_mill, kuras links jau kaukur te bija. Situaacija bija taada - tu redzeeji, ka tur seezj 2 dzheki un, domaadams kaa taa forshaak vinjus apvaakt, itkaa izskreeji, kur, peec tavaam domaam, bija jaabuut vienam no vinjiem. Bet izraadiijaas, ka vinsh bija aiz kastes un taa nu tu uzbeeri pa kasti. Ar wh ljoti labi bija redzams smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...