Jump to content
GIGN Forum

Hakerisms


Psihoner
 Share

Recommended Posts

paklausaties esl aikam esmu smiliez.de_2551.gif bet tomeer php aiznjem 1.2 mb nereali kaa ar tadu var kautko uzaisiiit ? Iedodiet normaalu tad maajas lapu viedo6ANAS PROGRAAMU KUR IEK6AA IR GAN SCRIPTI GAN TEMPLATES .... Taadu ar kuru piemeeram gigna lapa ir taisiita vai www.goldfm.lv lapa ...

nu kad tev saka, ar notepadu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tad paskaidro, kā izskatītos mājas lapa bez html un tikai php laugh.gif

Es nedomaaju to taadaa zinnaa. Var saakt uzreiz ar graamataam, kas saucas PHP, nevis vispirms vajag iet cauri taadaam uz kuraam rakstiits HTML.

Link to comment
Share on other sites

Es nedomaaju to taadaa zinnaa. Var saakt uzreiz ar graamataam, kas saucas PHP, nevis vispirms vajag iet cauri taadaam uz kuraam rakstiits HTML.

Nu nejau tur ūberkruto html, bet kautkadu minimanuali kur tikai svarīgākie tagi ir.

Ja tu mācīsies tikai php manuāli, tad tev vēl vairāk galva sagrozīsies

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif GIGN LAPA NAV TAISITA AR PROGRAMMU VECIIT !!! smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

EDIT: APOCALYPSE sitas nav no tiem, kurs macisies php dry.gif LETS FORGET HIM

P.S. jaiesaka macho, lai so pieliek pie DB memberiem zaban.gif

a notepad nav programma?

Link to comment
Share on other sites

Nu nejau tur ūberkruto html, bet kautkadu minimanuali kur tikai svarīgākie tagi ir.

Ja tu mācīsies tikai php manuāli, tad tev vēl vairāk galva sagrozīsies

kurs nu to butu teicis, lapa uz PHP bez HTML smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif superigi izskatitos, kads ieietu un sekojos teksts : WTF ??? smiliez.de_2125.gif ne nu protams vajag pamatus HTML...

EDIT: nu vismaz ne tada kadu domaja psihoner dry.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Paklausieties a taja Mambo tur tak6 atkal ir notepad , tikai cita versija partaisiita tur nav taka frontpagee kur vis ir scriptos ... , starp citu tur lielaakais fails mambo aiznjeema 1.24 mb a kru visa pamata prrogramma nevis pa4i pa naudu?

Link to comment
Share on other sites

Psihoneer, par frontpage aizmirsti. Jaa piekriitu taa programminna ir forssa un tajaa lapas veidot ir viegli, bet iesaku tev izveidot vinnaa maajaslapu un vieniigais ko dariit ir papeetiit lapu "koda skataa", lai tu vareetu saprast kaa kura detalla un lieta ir izveidota vai panaakta. Un varu dereet, ka ja tu savu izveidoto maajslapu atveersi un saaksi skatiit caur kaadu citu paarluukprogrammu (firefox, opera, netscape navigator) buus noveerojamas kropliibas un defekti. Ir veel citas frontpage liidziigas programmas, bet ar vinnaam kraameeties nav veerts.

Iesaku tev pameegginaat ssadu programmu "PHP Designer 2005" Pamataa tas pats notepad vien ir, bet man kautkaa vairaak vinna saista.

Link to comment
Share on other sites

nu prieksh galiiga iesaaceeja der contribute 3, nenormaali vienkaarsh, nav jaazina nekaadi scripti naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Psihoneer, maajaslapu veidossana un programmeessana nav viegls shits sad.gif Naaksies vien tev ar to notepad bakstiities. Mambo un citas liidziigas programmas ir izveidotas taadem, kas vainu nemaak baigi labi to maajaslapu veidossanu, vai arii ir paaraak slinki (that's me biggrin.gif ) Iesaku tev pirkt vai mekleet graamatas angllu valodaa par attieciigo teemu un apguut visu passam. Es piemeeram lai apguutu macromedia flash nopirku 3 graamatas 200 lpp. biezumaa un visas bija angllu valodaa, visaam izgaaju cauri, bet tikuntaa, kad pastaigaaju pa netu, tad redzu, daudzas jaunas lietas, par kuraam man nebija ne jausmas. Programmeessana un maajaslapu veidossana u.c. lietas ir lloti sarezzggiitas un laika ietilpstossas nodarbes, bet ja tam visam iziesi cauri, tad tas tev noteikti atmaksaasies. Karo4 Galvu augssaa un turpini. Ja esi saacis, tad pabeidz godam thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...