Jump to content
GIGN Forum

Final Fantasy Rlzzz


Vikeif
 Share

Recommended Posts

ispeejams tagad visi uzskatiis ka es prosta pielienu adminiem bet man godiigi sakot vienalga cool2.gif Redzu macho tu ff fans es taa pat esu izgaajis visus iespeejaomos ff un liidziigas rpg speeles kas paraadiiju6aas uz ps1 (ps2 nepeerku jo vin6 daargs un man ir jaudiigs pc biggrin.gif) bet par ff X, X-2, XI un XII arii zinu daudz... nu vismaz charu vaardus. ja izlasiisi 6o threadu Macho plz kaut ko atbildi jo man ir paaris jautaajumi ko tev uzdotot (tajos ieklauti ar cs, bet vairak interesee viens gluks, kas iemitinaajies maajas lapaa) plz atbildi thumbsup.gif

post-18-1118446489.jpg

Link to comment
Share on other sites

uuu yeeaah es arii esmu DB fans laugh.gif jo pats taads esmu 4.gif

Link to comment
Share on other sites

taapat kaa bija ar einshteinu un citiem gjeenijiem

Link to comment
Share on other sites

ojaa. shis puisis noteikti piesaistiija manu uzmaniibu. Nebiju no radoshaa shita postus dzeesis kaadas.. hm 5 dienas. Nu nekas, vinjam tagad ir attieciigaaks "biedra virsraksts" un 3 dienas lai apdomaatu savu karsto veelmi rakstiit poustus.

Pirmajaa postaa man personiigi imponeeja kaa dzheks uzrakstiija ka ir izgaajis visus ff, bet tad vienaa citaa teikumaa staasta ka par x, x-2, xi un xii zinot tikai karakteru vardus. Veel viens stimuls pamainiit vinja "biedra virsrakstu".

god i hate these morons.

p.s.

un tam loham kas vinjam avataraa es atspaardiju pakalju peec pilnas programmas. Taads nuubs. HA HA HA!

Link to comment
Share on other sites

Idiots. Parastais.

XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...