Jump to content
GIGN Forum

Uy =[


SHARp^
 Share

Recommended Posts

o jeee.. tas jau bija gaidaams.. uy - shitas puika seez dator klubaa videji diena ~4h , un vinhs loti reti izliaz kadu dienu + jau spele kudii sen.. + vinhs speele no Ads kluba [ un vinjam patik kadu ik pa laicinjam idunkaat, un ja ierauga, ka 4iito tad ir opaaa) , + es varu galvot ka vinhs tik tieshaam ne4iito... wink.gif nez vai nemsi veera manis rakstiito , bet nu to ka vinhs aimbotu neizmanto es zinu 100% thumbsup.gif

P.S

SHARP tu aizmirsi ip pierakstiit ... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

hvz, es paskatiijos demku...nosaakuma 1;2 rounds-kaa bots sad.gif 3;4;5 4kill 4 hs un, proti, tie hs'i taadi nereaali-skrienot galvaa....

nu ja vinjsh ir taads baigais "neriks" tad luudz nosauc real name, jo ar shitaadu niku "sharp" es buutu noteikti dzirdeejis jeb redzeejis ....

nu hvz, iesaku visiem noskatiities demku....nevar jau itkaa pateikt 100% aim, bet taads interesants playeris happy.gif

Link to comment
Share on other sites

nav man cits niks =[

gign serverii reti speeleeju parasti speeleeju serveros kuros var tik viegli tik iekshaa taatad viegli speeleet.

pats ar noskatiijos to demku. domaaju ka taaas vareetu saukt par haljavaam. bet ne par 4iitiem =[

neesmu nevienaa klanaa un speeleeju ne tik populaaaros serveros. varbuut taapeec neviens nepaziist mani =[

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

vieniigs cilveeks, kas speelee labi un nav nevienaa komandaa un pat gaterus nespeelee...tikai pubos speelee ir speedy.vairaak nevienu, secini pats..

p.s

nu nejau 8 killi(vai arii cik tev vinju tur bija) visi peec kaartas haljavas..to vari nestaastiit !

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

ok, papa !

darek , bet nopietni , vinhs 4iitus savu muuzu nav lietojis... iznemot gadijumus, kad vinhs spectatoreja cs.ilva.lv { serveris kuraa vinhs parasti dziivo }, jo tur ir admins.. un tas arii viss.. bet to, ka tagad vinhs butu lietojis aimbotu , vai hvz vel ko , ir tiirakais bullshits... karo4 man jau itka poh , es jau vairs klubos loti reti uzpeleju , un ari tad lanaa... bet tomer taisniibai jabuut... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

da, man jau po. happy.gif es vienkaarshi saku kaa izskatas demkaa..gaidaat ko macho teiks!

btw.

escapee, domaa ko runaa...tu saprati par ko runaaju, ja ne...tu zini kaadas sekas buus!

Link to comment
Share on other sites

nu ko laikam jaatziist sava vaina.

Ljoti atvainojos, ja man nebija taisniiiba, es zinu kaa tas ir kad tevi izbano par to, kaa tev nemaz nav wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...