Jump to content
GIGN Forum

Luudzams.


Guest -sodiitais-
 Share

Recommended Posts

nav naudinjas, nav speeliites. par visu muusdienaas jaamaksaa.

Nu tas, nu nebija īpaši gudri... smile.gif

Piekrītu, navajaga ņemt nost banu, cilvēki, ar tādu problēmu kas Tev, te bieži

parādās....

Pietam, kā pats esmu pamanijis, GIGN neaizraujas ar banu noņemšanu.

Link to comment
Share on other sites

nu labi, tev bija bizness. vai tad vina taapat nelolojaas taa laikaa? un grafiki? wink.gif par free lunch arii biznesaa staastiits, es skatos..

nu biznesaa nebija tik erotiski grafiki... biznesaa bija daudz anglju valodas peerles, bet pie taam pierod taapat kaa citaa priekshmetaa pie shljupstoshas skolotaajas - un taa kaa man tai priekshmetaa bija minimaala interese tad es vairaak zviedzu kaa tika nodirsta viena stulba meitene klase, nekaa par brangules lolismiem (tie lielaakoties bija kad vinja viedi lasiija "markšēmu")

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, nu nebija īpaši gudri... smile.gif

Piekrītu, navajaga ņemt nost banu, cilvēki, ar tādu problēmu kas Tev, te bieži

parādās....

Pietam, kā pats esmu pamanijis, GIGN neaizraujas ar banu noņemšanu.

pozhaluista, predjavitje vasho predlozhenie coffee1.gif ?

Link to comment
Share on other sites

VOVOVOVOVOVOVO juus gan visu juutiiigi uztveriet!

Macho ja maaaki lasiiit, tad vabuut pamaniji, ka rakstiju - kaa pats esmu pamanijis - taatad tas noziimee kaa tas no malas izskataaasss......ble vai tieshaam vissss ar karoti jaaiebaroooo.....!!!!!!!!!

Outlawz, tas bija domaats taaa ka najau naudas deelj vinsh nespeeleee, bet gan taadeeelj (peec vinja vaardiem) ka cits aamurs ir speeleejis ar wh......!

Es vinja vietaaa, ja taaa buutu vieniiigaaa probleemaa ar ip, tad nekapeiku neizmestu prieksh cs!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

idiots un daunis tu esi. Ko vispaar tu no malas vari redzeet? Neko. Varbuut kaadu minimumu. Un tad cik lielam idiotam ir jaabuut lai uzdroshinaatos spriest par to kaa tiek njemti bani nost, ja pats ne suuda neredzi. Aaksts.

Link to comment
Share on other sites

Macho Tu esi DUSMIGS UZ MANI????? biggrin.gifsmiliez.de_2125.giflaugh.giftongue.gifcool2.gif

Es nevaru tik recigi.

Klau, cjali, man pilnigi neinterese kaa un kad un kur jus njemat tos banus vai nenjemat nost, bet tagad maza lasishanas stunda:

NO MALAS IZSKATAAS

NO MALAS IZSKATAAS

NO MALAS IZSKATAAS

Macho, Tev bija kljuuda peedeeja vaardaa, taatad veelreiz

NO MALAS IZSKATAAS

Macho, es dazreiz palasu sho forumu un MAN NO MALAS IZSKATAAS KA JUUS NEESAT IIPASHI PRETIIMNAAKOSHI PRET TIEM KURIEM IR UZLIKTS BANS.

Piemeeram manam labam draugam "davido" vienreiz uzlika banu sheit, diemzeel joprojaam ir, vinsh sheit rakstija, es pats topicu neesmu lasijis un rakstijis arii (aatri vien aizsleedza) bet vinsh man teica ka demku nemaz neapskatijaaas, jo itkaa vinsh shaavis caur sienaaam kaa nemaz nav bijis! Nu ja jus demkas neapskataties..........................!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...