Jump to content
GIGN Forum

Runajot Par Tiesibam


Recommended Posts

Es saprotu ka neko jaunu nepateikshu...kapeec man buutu jaapieshkjit tiesiibas bet tomeer...varbuut

Varbuut taapeec lai kaadriez paliidzeetu izkustinaat kaadu kemperiiti kas nosedies un gaida muljkjiishus kas pashi pie vinja var atsktiet + arii freefragus

say komanda vareetu buut lai atgaadinaatu kaadam par misijas pildiishanu

tas iisumaa butu viss...

Link to comment
Share on other sites

nu, nez... ir nospeletas tikai 40 h kopā, un pieteikums arī tāds pašvaks... + veel 1. posts par visu forumu... dry.gif itkā jau prasi tu maz un ,bet cik es esmu novērojis tu spēlē tikai pa dienām, kad admini ir papilno... un priekš kam tev vaig slapot free fragus ? noformulē savu pietekumu, tā lai varētu saprast ko tu īsti vēlies..... wink.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

nu, nez... ir nospeletas tikai 40 h kopā, un pieteikums arī tāds pašvaks... + veel 1. posts par visu forumu... dry.gif itkā jau prasi tu maz un ,bet cik es esmu novērojis tu spēlē tikai pa dienām, kad admini ir papilno... un priekš kam tev vaig slapot free fragus ? noformulē savu pietekumu, tā lai varētu saprast ko tu īsti vēlies..... wink.gif

nuu par freefragiem bija domaats slay

es nezinu gan...katru nakti kaa minimums liidz plkst 2.00 speeleeju un tad jau visi admini leenaam dodaas chucheet un pirmstam uzliek funmapi smile.gif

jaa viens posts bet pieregojies biju jau gandriiz pirms gada...tikai nezinu kapeec neko nebiju teicis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

veel ir labi ka man riit nebuus trenninsh wink.gif aa un vispaar smiliez.de_2523.gif

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...