Jump to content
GIGN Forum

Komandu Mainas Plugins


Recommended Posts

Komandu mainas plugins

Autors: Tolsty

Versija: 1.0

Apraksts:

lauj adminiem(ar ADMIN_KICK flagu) speles laikaa jebkuraa briidii nomainiit team: counter terrorist , terrorist, spectator nepazinojot to nevienam, tb nav padota zina uz labo augsheejo stuuri ka tu esi nomiris un automatiski atdzivojies.

Izmantojamiiba: forshi var kert 4iiterus, vini nemaz neieveero kuraa briidi admins ieiet spekos, un labi tiem kas negrib laut speletaajiem ieiet speles laikaa spekos, bet adminiem grib laut to dariit.

P.S. Adminflagu var viegli nomainiit editojot sma failaa 6 liiniju "#define ACC_LEVEL ADMIN_KICK" uz "#define ACC_LEVEL ADMIN_X" X ietaa liekam flaga nosaukumu

ADMIN_ALL

ADMIN_IMMUNITY

ADMIN_RESERVATION

ADMIN_KICK

ADMIN_BAN

ADMIN_SLAY

ADMIN_MAP

ADMIN_CVAR

ADMIN_CFG

ADMIN_CHAT

ADMIN_VOTE

ADMIN_PASSWORD

ADMIN_RCON

ADMIN_LEVEL_A

ADMIN_LEVEL_B

ADMIN_LEVEL_C

ADMIN_LEVEL_D

ADMIN_LEVEL_E

ADMIN_LEVEL_F

ADMIN_LEVEL_G

ADMIN_LEVEL_H

ADMIN_MENU

ADMIN_ADMIN

ADMIN_USER

adminspec.rar

Edited by .:TolstY:.
Link to comment
Share on other sites

Tip pats taisīji? Derētu palasīt tutus un apskatīties vairāk pluginu, lai varētu skaisti uzkodēt.

cstrike, engine, fun nevajag.. pietiek ar fakemeta un smadzenēm. Slinkums aprakstīt kļūdas.. prieks, ka kāds arī pievēršas šai nozarei.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

cstrike, engine, fun nevajag.. pietiek ar fakemeta un smadzenēm. Slinkums aprakstīt kļūdas.. prieks, ka kāds arī pievēršas šai nozarei.

1) kam vajadziigs tavs skaistums :D galvenais efektivitaate .

2) kaa maaku taa taisu.

3) vari uzkodeet skaistaak un ielikt savejo, nebuus nekaadu pretenziju.

Link to comment
Share on other sites

Shine,tev nav jau zajeball kritizet visus,kas censas kodet/veidot pluginus?(stulba kritika) Vienmer,kur skatos,ka kads pluginu uztaisijis,tu iepluti savu nevajadzigo komentaru.. Kaa cilveki mak,taa taisa.

P.S +1,par pluginu,protams. ( taa turpini )

P.S.S Shine,skaudiba?!

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

Dante.. šis ir 2 plugins, kuru es kritizēju. Bez kritikas neviens neiemācīsies neko. Plugina effektivitāte = 0. Ar skaistumu es domāju, pareizu kodēšanu, vari likt

funkcija() {

}

vai funkcija()

{

}

Katrs dara kā grib, bet plugins ir diezgan slikti uzkodēts. Man nav laika pārkodēt, kādu pluginu, un man nav nekas jāpierāda... atvaino.

Skaudība? I pwn all.

Approved:

http://www.amxmodx.org/compiler.php?mod=1&...1&go=search

New:

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=84761

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=81321

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

:slap: Nezinu,vai kadam interese tavi approved plugini. Varbut tu pluginu taisishana izpawno citus,bet citas lietas diez vai.(atvaino) Es jau tev neko neliku pieradit. :slap:

Baiga kritizeshana - TJIPA PATS TAISIJI? - NEE,KAIMINJU EMILS.

Atvainos,ka nav garumzimes,uz shi kompja tadas vienkarshi nav.

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

I pwn bichiz. Visu savu tekstu es neveltīju tev.. draudziņ. AMXX nav vienīgā lieta, kur pawnoju. Es vienkārši saku, ka daudzi ir tādi, kas vnk nomaina autoru un uzdodas, ka pluginu ir taisījuši paši. Šo čali - kā skripteri neesmu nekur manījis, un nevaru spriest. Neiebrauksim offtopikā, un teiksim tos Labākos vārdus par pluginu. :pods:.

Ja tu tās citas lietas domā par CS :D, jā cs esmu bots. Negaidu atbildi.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...