Jump to content
GIGN Forum

Zadolbalo!


sye
 Share

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man to černi lasīt slinkums, bet gribu pateikt kas man nepatīk nažotājos, viss ir ok, tik tā ļurināšana pa mic dažreiz ir par daudz, jā ir voice enable 0, BET serverī ir arī citi, kas var sniegt informāciju par pretinieka atrašanos, pozīcijām, kas ļoti daudzās reizēs noved pie raunda paņemšanas nevis pilnas galvas ar svinu.

Runājot par italy gign jumtiem, tas ir BUGS, tur ļoti daudzās vietās var redzēt cauri sienām Ts tā kā tikai nevajag.

de_torn liekat mierā, mape ir laba un vēlētos viņu biežāk uzspēlēt nevis reizi 3 mēnešos.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Ir ienākusi informācija, ka Bezbiksis ir pasūtījis jaunu TANKU - bišk lielāku. Līdz šim TANKAA satilpa tikai 4 tankisti un suns. Bezbiksis bieži TANKU bija piepīpējis un sēdēja tur viens pats. Bet jaunais TANKS būšot daudz lielāks un ietilpīgāks, kā arī ar atsevišķu pīpētavu. Vot tā - saturās! :D

Link to comment
Share on other sites

man ir pohuj, ja tie nažotāji ir pretinieku komandā...viegli fragi :D , bet ja puse tavas komandas ir griezēji, tad paņet raundu ir bezcerīgi. Un tad jau parauj zaebs spēlēt, jo cik tad ilgi var zaudēt?! Nevienas vinnes, tikai zāģi! :)

Link to comment
Share on other sites

:D , bet ja puse tavas komandas ir griezēji, tad paņet raundu ir bezcerīgi. Un tad jau parauj zaebs spēlēt, jo cik tad ilgi var zaudēt?! Nevienas vinnes, tikai zāģi! :)

Nu ja nauda ir svariiga lieta, tad ir neliela dirsa, bet tad atliek variants B japelna pasham :10cm:

Link to comment
Share on other sites

:)

Nop, vakar bija vel jautrak kaa vel nekad, jo mes palikam 2 pret 5 cuvaakiem un visus nogriezam, un rounds panemts! Tas bija emocionali skaisti :D + vakar nuke mape meeginajam 4trata no apakseeja c4 plant, defuse c4, kas atrodas augsaa, gandriiz sanaaca, ja nebutu T viens atskreejis lejaa un nosaavis muusu trepi! ;(

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

sye pamazam jau viss pierimis, vairak mes tik daudz var teikt nenazojam, manuprat, tikai brivdienas ir taa lielaa, masveidu nazosana :]

+ visiem ari laikam ir pieriebies, nav gariiga, ieskaitot mani, lai nazotu..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Nu es esmu pārgājis uz standarta taktiku. Nevis iešauju mugurā, bet labāk mēģinu nogriezt. Arī bezizejas situācijās, kas lodes aptrūkušās un šaušana notiek uz pilnu klapi, nevis atkāpjos, lai pārlādētu, bet skrienu virsū nodurt. Pēc šāda principa DeaDly nomira 3x no mana asmeņa.

Es esmu Dievs, es nogriezu DeaDly 3x :D

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

:thumbsup: pareiz saproti sye.

man sen tas nepatiik, nekad nav paticis, tad beidzot varbut saaks tos savus prikolus ar team play nazhiem realizeet citos serveros vai kaut csdm. ja jau vinjiem pashiem ir fans, tad jau to nav obligaati jaadara gign serverii <_< ? steam ir pilns ar serveriem, iesleedz ventrilo, saiet visi jokdari un izklaideeties pa jumtiem miilji, un bliezh kaut 5 diennaktis no vietas ar nazhiem un uzjautrina viens otru...

Ka redzams daudziem adminiem kaut nelielas, bet ir pretenzijas, varbut tad respectesim viens otru ?

Link to comment
Share on other sites

:)

eziiic tu karteejo reizi liki man no kr3sla nogaazties ar savu AVATARU XD Nu tjipa ar to mazo bildiiti kas tev paraxta vietaa XD Lab es tagad izieshu pastaigat un iepirkshu vakaram alinjus un tad jau bushu klaat :) siii yaa :)

Kapec mums JAIET uz citu serveri vai CSDM,ja to varat dariit JUS kam nepatik ka Jus tiekat apgraiziiti :) Mes pildam misiju un pieturamies pie speles plana :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:D ak tu dievs cik juus esat nieciigi savaa psaulee dziivojoshi cilvecinji. Eziit man prieks, ka esi mani kaadreiz nogriezis ar nazi :). Vai tas ko noziimee? Kaads slepens zemteksts? :thumbsup: Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Jā, melnais saraksts lēnām sarūk :D

Labi, beidziet žēloties, ka sliktie naži jūs graiza.

Nažot jūs neaizliegsiet nevienam, tāpat kā granātas mest nevienam nevar aizliegt.

Ja netiek pildīta misija - attiecīgi arī rīkojieties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...