Jump to content
GIGN Forum

Xban


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Ka jau visi busim ieverojusi Csdm nav parak daudz aktivu adminu, Protams liels paldies tadiem adminiem kas ir aktivi, bet lielaka dala tomer ir stipra pasiiva.

Tapec ar naaku ar so pietiekumu uz tiesibam.

Nesmu nekads tur ubber skilotais jo nesmu vienkarsi no tiem kas tur ipasi censas kachat skillu, man tadas lietas vnk nesaista :) Uz to piemeram norada ar mani labakie draugi knaifijs un Glokijs :)

Pec manam domam skillam tomer nav tik noteicosa loma lai citeru atpazisana galvenais ka galva uz pleciem.

Protams man jau nebutu nekadas problemas dazu h laika stabili iekljut labako 50 skaita. Bet spelejot man biezi patik piedzert "mineraliiti" un ar 1 roku i samera gruti aizstaveties kamer padzeries jau kadi 5 lose stabili :) + vienmer speleju tikai uz mp3, cs skanja minimala, protams ja nepieciesmas kadu piespecot skanju uzreiz off. + man patik mans knaifijs..

Nesmu nevienam adminam dupsi liidis un vispar csdm speles laika speletaji sava starpa praktiski nesarunajas tapec nebus adminu kas man rekomende. Bet es ceru ka tomer bus tadi kas aizliks par mani labu vardu , atvalinajumu man negribetos..

Serveri varu but jabkura laika 24h dienakti jo esmu sacis stradat majas rezima :)

Biezi ari pa nakti ieejot serveri vai pa nakti tomer vienmer admini nav online. Tapec ari ir sis lugums pec tiesibam uz xban + nenaktu pa ljaunu komlekta ietvert ari tadu fichu admincatu lai varetu sazinaties ar saviem kolegiem taa lai to neredz citojoshas slimibas.

Isuma par iepazistinat par sevi.

Vards- Ricards , vecums 20 gadi, normals sakarigs chalis kam patik sis un tas, domajams ka bushu uz gign 2009 sumer party kur varesiet mani iepazit tuvak :) Sliktu neko par mani neteiksiet :)

Es ceru ka neizskatos pec kada pusdebila pokemona jo nospiezot Preview post tie smailji bisk pa daudz..

Esmu adminstrejis arsonaa lidz servera noiesanai pa burbuli un paslaik sos pienakumus pildu ar outlaw.

Tas nu but isuma viss,

paldies ka izlasiji.

aa gandriz piemirsas mani stati

Ja kadu interese kpc tadi strauji kapumi, kritumi tad varu pateikt ka tas saistits ar knaifija izmantosanas biezumu

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...