Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

:)

+ Aszune pie hord nespeleju jo uz shita chara jau 30goldi un ir kas dazreiz uzboosto, nav garantijas kad tas pats bus pie hord :D tapec vien paliksu, atkal lasit naudu, vaaks :D

30g? Tādu daudzumu var mierīgi savākt pārdodot pirmos herbus/ores 1h laikā.

Spēlēju uz aszune. Ir viens 58lvl hunters, 61lvl rogue, 62lvl dk ally pusē. Bet uz doto brīdi netiek aktīvi spēlēts. Pats arī vienu brīdi plānoju pārmesties uz kādu pvp rīlmu, bet kad iedomājos, ka atkal viss jāsāk no jauna... pff. 1-58lvl ir tik garlaicīgi + vel man kautkā vienmēr sanāk spēlēt ar 2 čariem reizē. Nekad nevaru izlemt ar kuru klasi lai spēlē. :slap:

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Par to Tier2 setu vienkārši aizmirsti, tu viņu grindosi ilgāk nekā spēsi noturēties Azeroth...

wa taus undead rogue :D niks bus Raketiite :P pievieno friendlist jo sidien last day @ trial rit hvz cikos (rakstits kad 17:47, laikam pec vinu laika, tatad kkadi 3 or 4 diena, stundas beizas 4 :D )

btw Gludinataj atnac uzaisi wisper lai friendlist varu iemest busu lidz kkadiem desitiem online

nick : Raketiite

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

bet nu ja man blakus ir 3warriori un es healoju, redz kad es mirstu a tie skrien talak :D prosto no mozg :D

Chucky nac Neptulon or smt like that :D tur daudz lv un rus :D es tur sodien elfu sakuma ar ukraini stridejos par to vai vins nav sarijies kodolputeklus :D

es taja naptulon paliksu jo tur draugs parnesis charu ar kuru speleja + ukraini roc :D tur daudz cileki no bijusajam PSRS valstim un baltijas :D vel ar igauni runajos :D

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Oo..Skatos ka kads vismaz spele wow.

Pats speleju Stormscale realmaa.ja interese niks Poniys .ja ir 80lvl. Iececeko at eu.wowarmory.com

Neiesaku tev vakt 60lvl gearu jo tu no vina izaugsi 10sec laika.

Ps.piedodiet par drukas kludam rakstu no ipoda

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...