Jump to content
GIGN Forum

Nebiju Domaajis Ka Pienaaks Taa Reize


HHH
 Share

Recommended Posts

Nebiju domaajis ka pienaaks taa reize ka es sheit arii paraadiishos kaa jauna topika saaceejs...

varbuut peedeejais piliens bij shonakt, kad speeleeju pa nakti liidz kaadiem pus 4triem. Pirms tam (liidz kaadiem 2 vai kas taml.) serverii bij worms, kas ik pa briizham paslapoja un noslayjoja kaadu ff vai kaadu chubriku kas seedeeja baazee nezheeliigi ilgi. Bet kad shamais nozuda tad speele bij tiiraakaa spiidzinaashana sad.gif jo kad nav nevienaadmina tad nekas cits neatliek kaa gaidiit liidz raunda beigaam kaameer taads FUBU vai vinjveidiigs izseedeesies liidz peedeejaam sekundeem mad.gif tapeec ar naacaas iet guleet jo jeega speeleet vairs nebij sad.gif

es zinu ka taadi briizhi tomeer ir reti kad nav neviena admina, bet tomeer taadi ir.

nu tad mans luugums laikam buutu slap & slay

Ja pieshkjirs buutu ljoti labi, ja nepieshkjirs tad ne tik ljoti labi, bet nekas traks nav

turklaat savaa laikaa man ir bijushas jau tiesiibas un neviens nebij suudzeejies par mani smile.gif

P.S. Me(HHH)

Link to comment
Share on other sites

thumbsup.gif

atbalstu nejau tapēc ka esi mans brālis (jo brāļi spēj būt arī noobi), bet tādēļ ka zinu, ka viņš ir viens no tiem kas māk un mācēs adminēt saskaņā ar vispasaules starptautisko CS reglamentu, vienkāršā valodā skot HHH spēj atšķirt noobus no normāliem spēlētājiem, un uzskatu ka problēmām nevaidzētu rasties

Nakts dzīve GIGN'ā tikai uzlabosies

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

irir briizhi kad nav neviena admini bet ir arii briizhi kad serveri ir liidz pat 6 adminiem..

domaju ka labaak butu pieskjirt hhh (kaut cik pazistamam kexam=) )

varbut var kiku arii uzreiz klaat=) domaju ka apieties maacees. ja kas dj erix braalis? vai arii nee?tongue.gif gan jau apmacis=)

Link to comment
Share on other sites

laikam tomeer ir viens iztruukums bijis manaa luugumaa sad.gifx_say lai vareetu dazhu labu pamudinaat (vai pareizaak buutu teikt atgaadinaat) par to ka jaaliek C4 vai jaavel hosti aaraa jo citreiz arii peec slap vai slay dazhi frukti ir neizpratnee par ko vinjus taa unsure.gif

gaidu spriedumu from GIGN

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...