Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Uz Gign Pub.


devinji
 Share

Recommended Posts

Tu tagad jauc divas dažādas lietas. kā teica jerrico par augstrātīgumu , kāda starpība cik augstu es sevi vērtēju ? kā tas ietekmēs čīteru banošanu? ja kautko izdarīšu ne tā , tiesības ātri var nahrenizēt. par tiem diviem nickiem , wtf. kāda atšķirība cik niki ? reku l1nkinu ari nobanoja atbanoja un spēlē ar citu niku visiem poh. tas topics ko uzmeti , es jau teicu , ka nobanoja čali ar nicku NINE , nevis varensox. so es uztaisīju NINE accountu. ja būtu rakstījis no varensoxa nicka ............. lasīt augstāk. šeit neesmu pirmo dienu un zinu vissu kas te notiek.

tāda sajūta , ka lai nobanotu čīteri , jābūt augstākajai izglītībai. čill.... ;)

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

Es ticu tavaam 4iiteru atpaziishanas speejaam un tam, ka tu maaki ar pravaam riikoties kaa pienaakaas, bet tomeer cs un forums ir saistiits un man kaut kaa nepatiik, ka tu raksti tur kur pats esi izveidojis suudziibu no cita account.

Kaa jau pats redzeeji 100% neviens nepatieca, ka tev tur nebija []... Es aparunaaju ar DeaDly un vinsh teica, ka aizdomiigaas situaacijas avar novelt uz pieredzi! taadeelj arii banu nonjeemu. Vienkaarshi tas bija ahujena tizli, taa izdariit!

+ Cik esmu maniijis citi forumaa ir banoti par to, ka izmanto divus accountus!

Link to comment
Share on other sites

es pat nezinu kā uzrunāt, kesh, varensox, NINE, mož vēl kāds niks.. atšķirība ir tāda, ka cilvēki taupītu laiku, nelupītu demo, nesēdētu specos dēļ tevis un tavas privičkas nikus mainīt. bet tā jau viss bumbās :)

Link to comment
Share on other sites

lol, es jau gribēju rakstīt, ka pirmo reizi redzu šito džeku.

Tad es iečekoju, ka "lai čali neatbrīvotu uz 2 nedēļām par to ka nav adminu kas iesaka, tad es viņu iesaku, jo es atceros vareno zeķi". Tāda ahūnākā rekomendācija es teiktu.

Nu bet tas bija toreiz. Tā kā es tagad cs nespēlēju, tev nav nekādas manas rekomendācijas un tikpat labi tevi var atvaļināt un šito slēgt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...