Jump to content
GIGN Forum

Bans!


Kaspars
 Share

Recommended Posts

http://cs.gign.lv/player.php?id=2353]http://cs.gign.lv/player.php?id=2353

Kaa man hedi? tongue.gif Kopumaa? tongue.gif

Nonemiet tach vinjiem banu... Ja vinji solaas, ka taadas lietas neatkaartosies. Chiiti tach esot izdzeesti un tas tomeer ir vesels klubs... Bet ja taa njem - lai iet citos serveros speelee jo buus tomeer visu laiku shaubiigi tipinji...

Lai gan kaada man te teikshana - uz gign nespeeleeju smile.gif

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vieniigais ko es zinu un pie kaa palikshu. Gizmo skrien un laizh visiem galvaas bez variantiem. Vinjam hs procents ir 16-17. VISIEM speeleetaajiem kurus vareetu uzskatiit par taadiem PROiigaakiem uz gigna ir shvakaak.

un tikai NEVAJAG dirst, ka tagad d1.ck ir kaut kaads debesu briinums kas peeekshnji var tik nereaali traapiit galvaas. Es tam vienkaarshi neticu un negrasos ticeet.

man neviens no tiem zekiem nekad iipashi nav paticis, bet par chiiteri nevienu no vinjiem neesmu saukaajis. Tagad redzot statistiku (kura nemelo wink.gif) viss skaidrs.

smiliez.de_2125.gif

debesu briinums <- labs teikums smiliez.de_2551.gif Ar Tevi viss skaidrs 76.gif

godiigi sakot man likaas ka cs.gign.lv ir 1s no vislabaakajiem serv. latvijaa vismaz daudzi puuta taadas piiliites XD.gif

bet nu kaa izraadas .... unsure.gif

Tu vispirms buutu papeetijis vai mani ir wh vai aim's kaa jau norm serv. taa dara un tad tikai dirsis! smiliez.de_29.gif PSC norm Tu dzekinjsh tongue.gif

kaa tev liekas - norm serv -

CS.GIGN.LV ?

Link to comment
Share on other sites

macho, ja tev taa zaklinila uz stats hs %! Tad bija tads frukts kaa ex1k. Kuram bija ar viesiem ierochiem virs 25% (ak,m4a1,galil,famaseagle). Paskatoties tavus izliktos pro visi zinami un spele shaujot caur sienam un spray! Tapec nav tik lieli %hs a par deadly vispar manprat nav ko runat! paskatities cik fragi ar awp

Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot man likaas ka cs.gign.lv ir 1s no vislabaakajiem serv. latvijaa vismaz daudzi puuta taadas piiliites XD.gif 

1st server LV = all cw serveri, kad tur ir cw

2nd server LV = #gather.cs thumbsup.gif (arii cw servi ofcourse)

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

Macho tu kaut vienu reizi esi pieteris, ka D1.CK spele ar wh vai aim ??? Pec visa tava norunata murga rodas tikai viens jaut. !

1) man uzdirst uz kautkaadu tur eksiku

2) ja buutu pliki stati es buutu apmeeram 90% paarliecinaats ka chiito. Avot lieta taada ka neesmu vieniigais kam likaas ka diks ir aizdomiigs. Tur vismaz veel kaadiem 4 cilveekiem kaut kas nepatika...

un dika teksti "ai es domaaju ka gign ir labaakais serveris" mani iipashi neaizkustina. Laikam man tagad vajadzeeja teikt "aa jaa pareizi gign ir vislabaakais, tuuliit nonjemshu banu".

un, saki vinjiem stati taadi taapeec ka iespiedeeji? ojaa. aha. Tas nekas ka cik esmu redzeejis cik diks speelee, tik vinsh parasti iespiezh. Droshvien eimu nonjem kad admini ir.

p.s.

robbins, tavs forshums gluzhi vienkaarshi ir neaptverams jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

http://cs.gign.lv/player.php?id=2353]http://cs.gign.lv/player.php?id=2353

Kaa man hedi? tongue.gif Kopumaa? tongue.gif

Nonemiet tach vinjiem banu... Ja vinji solaas, ka taadas lietas neatkaartosies. Chiiti tach esot izdzeesti un tas tomeer ir vesels klubs... Bet ja taa njem - lai iet citos serveros speelee jo buus tomeer visu laiku shaubiigi tipinji...

Lai gan kaada man te teikshana - uz gign nespeeleeju smile.gif

Nu tad beidzot vismaz mums viens piekrit ka mums bans janonem blink.gif

Un es nezinu es vinekarsi lasu ko macho rakst man vienkarsi smieties gribas smiliez.de_2125.gif

Taks plizzz banu nonemiet vaij jus vispar kadam esat banu nonemusi ? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho tad sac lozhnjat pa statiem un liec visiem banus kuriem ir hs % vairak neka tev 4.gifD

ne reizi nemineeju sevi kaa piemeeru peec kura vadiities cik lielam jaabuut hs procentam. Lieks "smiekliigais" joks dzhekinj.

Link to comment
Share on other sites

kaa tad juus tur visus pazistat , nav vieglaak parunaat ar vinjiem lai vinji vairs ne4iito ?

Mes jau visu iespejamo esam izdarijusi?

4iti ir izdzesti?

Un d1.ck ur uzrakstijus ka spelejot cs ar chet palidzibu administrators var sodit vinu un izslegt kopi smiliez.de_2477.gif

Tikai macho netic mums smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tam ka tev nav aims mans veselais sapraats atsakaas ticeet. Es gluzhi vienkaarshi neredzu iemeslu, kaapeec lai tu buutu taads meganereaalis, un peekshnji hsotu labaak par visiem pro dzhekiem. Pie tam, es tev taapat banu neliku happy.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tam ka tev nav aims mans veselais sapraats atsakaas ticeet. Es gluzhi vienkaarshi neredzu iemeslu, kaapeec lai tu buutu taads meganereaalis, un peekshnji hsotu labaak par visiem pro dzhekiem. Pie tam, es tev taapat banu neliku happy.gif

macho nu ne mani nobanoja! PSC es pat nesapratu ko Tu ,man piepisies sad.gif

deel kkaada laba aima? PSC! sad.gif vot ja Tu netici tad kaadreiz papeeti mani spektatoros kaadreiz ;-) ... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu baac nonjemiet tiem chaljiem banu.. svaadaak tach raudaat saaks! Ja tieshaam nevar atrast citu serveri un CS ir visa vinju dziive tad lai vismaz neiet peec virves...

Vot ta gan ir taisniba 4.gif man jau tada doma bija par virvi....

Macho plizzz nonem banu.... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...