Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Sāku ar betsafe.com (ērtāks un smukāks, labi statistiku var apskatīt spēlēm), tagad spēlēju optibet.com, jo ļauj mazāku naudas summu izskaitīt + ja lieto BANK LINK, tad nav komisijas maksa..

Good, nezinu, nezinu. Es domāju, ka NYR būs x,vai pat FLA. Patreiz domāju liekos 58 sant uzmest uz DET1x + FLA

Plikais, šovakar liki?

Link to comment
Share on other sites

Reģistrēšos betseifā, kaut kādu bonusa un piesaistes kodu var ievadīt, ir jums tādi?

Labāk tos bonusa kodus neizmanto , jo šo bonusa naudu piekaita tavai naudai un vēlāk rodas problēmas ar naudas izņemšanu jo šī naudas summas ir jāapgroza noteiktu reižu skaitu lai var izņemt utt.

Labāk neizmanto šo iespēju , vai arī ja tomēr gribi mēģināt izlasi kārtīgi šos bonusa noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHA :) 5to nakti pec kartas man iziet visas NHL expresiiishi :) LOL :) Jutos PRO :DD Nu tad ko shonakt jaturpina sava uzvaras serija :)

pish? shas reizes jaapgroza taa summa ar koefu 1.5 , kas vainas ieskaitiit 20Ls dabuut vel 20Ls bonusaa un pariskeet un ja iziet tikt pie liela pikja,ja neiziet,tad jau pox,nav mana nauda :) Jaunieem klientiem bija kaut kaads bonusa kods, japameklelee kaut kur...

Link to comment
Share on other sites

NYR paņēma. :) Ls 0,58 aizgāja pa pieskari.

Good, Tu varbūt varētu padalīties arī ar saviem eksprešiem? ;) Cik Tu jau pa šīm 5x kopumā esi +?

Nu pa pedejaam 5caam naktim ~400Ls esmu tikai uz NHL izceelies,nemetot nekadas astronomiskas summas....Bet tikmer pa dienu iegaazh kaut kaadi sudi uz kuriem uzmetu , nepachekojot kas taa vispar pa liigu :DD Vakaraa kaut ko pachekoshu uz NHL un tad ap 19:00 iemetiishu savas domas par nakts NHL spelem uz kuram metiishu:)

Aij shonakt tikai Tampa pret Devils spelee, bet ritaa za to buus ntaas speles :) Bet vienalga gribu turpinaat savu uzvaras serijas maratonu,vakaraa pachekoshu uz ko jamet shodien...

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa tu vari izveleties kursh uzvar 1 vai 2 komanda, ja Devils ir 2trie leic uz 2 piemer X ir nicha...Ja 60min beidzas nichaa tad ir nicha ir iespeja likt 1X vai X2 tas ir tjipa ka tev der gan nicha gan uzvara pamatlaikaa... Talaak tu tur vari likt over 4.5 vai under 4.5 tas ir tjipa speles laika bus zem vai virs tik daudz vartu cik tu noradi...Handikaps -1.5 vai +1.5 tas ir tjipa no gala rezultata atnjem vai pieskaiti savu izveleto handikapu un ja uzvar vienalga tava komanda atkal uzvar :) paspaidi podzinjas gan sapratiisi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O senx. Par tiem over/under, tos vārtus skatās tikai no pamatlaika, jeb pamatlaika, ot, un bullits kopā?

Izskatās diezgan interesanti, uz vienu spēli var samest vairākas likmes, un tas saucās kombinētās likmes? Mazāk iespēju iebraukt auzās.

Kapēc tie under/over rakstās ar komatu, piemēram, 2.5; 3.5; 4.5? nevar taču iemest 4 arpus vārtus.

Spēle beidzas ar rezultātu 3:1, tas nozīmē ka mans under 4.5 ir izgājis?

Link to comment
Share on other sites

O senx. Par tiem over/under, tos vārtus skatās tikai no pamatlaika, jeb pamatlaika, ot, un bullits kopā?

Izskatās diezgan interesanti, uz vienu spēli var samest vairākas likmes, un tas saucās kombinētās likmes? Mazāk iespēju iebraukt auzās.

Kapēc tie under/over rakstās ar komatu, piemēram, 2.5; 3.5; 4.5? nevar taču iemest 4 arpus vārtus.

Spēle beidzas ar rezultātu 3:1, tas nozīmē ka mans under 4.5 ir izgājis

over vai under piemeram 2,5/3 neliec jo tas nozime kad tava likme ir uzlikta puse uz over 2,5 otra puse uz 3 .principa tadas neliec liec labak vnk over 2,5 utt . nu ja saskaiti cik goli un miers :D kombinetas likmes ir kad tu liec ,piemeram, devils vs tampa over 4,5 + detroita vs fila over 4,5 . ja nekas nav mainijies tad tu nevari ieklaut 1 ceka 1 speles 2 notikumus.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHA :DD 6to nakti pec kartas NHL iziet :) SHoreiz over 5.5 lai gana bija riskanti bet savus 6vartus planoju,bet sheit veseli 9vinji bija :) Vot shonakt ir no kaa izveleeties un ceru ka shiii nakts man nesiiis ienaakumus :) A to vakar aizravos tajaa KAZINO RED, kas mani smuki aptiiriija :(

Link to comment
Share on other sites

uhhh, daudz spēles šovakar. Ātri uzmetu aci

VAN + NYR = k3.72 Varētu kādus Ls 10.00 uz šo uzmest. Moš te vēl pievienot BOS vai kādu citu.

VAN1x + BOS1x + DETx2 + MINx2 = k4.37 te kādus Ls 3.00

NYR + MIN + DET = k12.45 Par šo nezinu, tomēr DET nedaudz šaubas rada

BOS + NYR + MIN + VAN = k18.69 nezz

Ko par šim likmēm domājiet?

Kādas domas par BOS un DET spēlēm?

++ kas tad būtu pārliecinošāks, VAN, vai MIN?

Link to comment
Share on other sites

tu vari likt uz a un uz b dazhadaaam komandaaam,piemeram Detroita pret Liepajas metalurgu un Bostona pret Rigas Dinamo tu uzliec uz A (detroitu) + B (Bostonu) tavs koeficients dubultojas palielinaas vari arii pievienot C citu iznakumu :) vopshem saprati,tiko majas :) Shonakt ir svariiga nakts mana uzvaras serija turpinaasies(Lidz shim 6naktis pec kartas esmu tikai vinnejis ) vai nee :) Shas paeedishu iechekoshu sametiishu un sheit iemetiiishu ko sametu ":)

Link to comment
Share on other sites

Jerrico, vari, bet ne uz viena čeka. Uz čeka nevar atrasties vairāki notikumi no vienas spēles.

Saliku muļķīgi uz

VAN + NYR = Ls 10.00 * k3.72 = Ls 37.24

MIN + VAN + NYR + BOS = Ls 1.00 * k18.69 = Ls 18.69

BOS1x + NYR1x + VANx2 + MINx2 = Ls 4.00 * 3.75 = Ls 15.00

VAN + NYR + BOS = Ls 2.00 * k7.45 = Ls 14.9

Redzēs kā būs, cerams, ka nebūs x nakts :D

Link to comment
Share on other sites

Otawa ove 5.5 Minesota tiraaa, Bostona tiraaa, Rangers -1.5,Pitsburga +1.5 , Nashvilla under 6.5 ,,Sanhosee tiraa uzvara, Montreala over 4.5 nu es tagad negribu mest uz ko cik sametu,bet shitaas ir forshas likmes shovakar :)

HAHAHAHAHAHA :DD Es uzmetu ka vinnes visas HOME komandas :) Uzmetu 1Ls vinnests 16k :DD Davai bleeeeee, taa butu nagla :DD

Sametu visaadus variantus i handikapus i droshaas likmes, nez kadus 10variantus arii live likmes sametu :) Beleeee kaa jacer ja REal vel kaadus iesitiis,bet maitas palika mazakumaaa,1nus gan iesita////Veselu kaudzi live likmes sametu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...