Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Brauceejiem.....

Taatad tie kas brauks.... 02 augustaa.....

Tie kas brauks ar autobusiem uz Kuldiigu - kaapiet aaraa Kuldiigas autoostaa, tur juus sagaidiis ar mashiinaam un aizvediis Juurkalni, protams pirms juus vediis juus vareesiet ieskriet veikalaa un nopirkt visu vajadziigo....

Un lai varbuut buutu vieglaak juus sagaidiit - juus vareetu sazinaaties ar mani pa telefonu - 8314389 un dod vairaak informaacijas par to cikos juus buusiet autoostaa - visideaalaikais laiks iebraukshanai buutu ap 16:10 - tas ir autobuss kursh no Riigas izbrauc 13:45 ( autobusu saraksts http://www.118.lv/satiksme?sub=autobusi )

Protams ja jums rodas vel kaadi jautaajumi - droshi zvaniet man, centiishos paliidzeet...

Tie kas brauks ar personiigajiem auto....

Arii buutu jauki ja juus vispirms sazinaasieties ar mani (8314389) un pazinjotu cikos juus ieradisieties, lai kaads no tiem, kas zina kur atrodas taa vieta Juurkalnee, paraadiitu kaa tikt liidz turienei....

Neaizmirstiet panjemt liidzi teltis, guljammaisus, bumbas... protams eedamo un dzeramo pashi gaadaajiet, bet to varees piepirkt Kuldiigaa...

Tie kas brauks ar privaatajiem auto vareetu pakjert liidzi kaadu mangaali kur vareetu uzcept kaadu , ogles mees pashi nopirksim...

P.S. Maksa par telts vietu 3Ls pa diennakti - bet taaka teltii parasti gulj vairaaki cilveeki, tad arii protams maksu var daliit...

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blin - kā neaizbrauca - es aizbraucu - vispār nekāda info, kas kur notiek - es aizej pie kautkāda udensslapjums, uzmaucu telti, dzeru aliņu (pacik man tā alus bij daudz es tur pavadīju diezgan ilgu laiku) tad no rīta riktīgi iztusējies un žvingains devos mājās - tas bija krutākais tussiņš manā mūžā.

Ja nebūtu man pie alus sūkšanas pievienojušies - adolfs un toļiks (tādi bārdainu odoši veči), tad baidos ka būtu tur sēdējis pa šo lietu vēl šodien...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...