Jump to content
GIGN Forum

R&r Nerulzz Smagi


allworth
 Share

Recommended Posts

tur bija taa , ka visai komandai vairaakus roundus bija pilniigi po par bombu, tad vienkarshi noslayoyu visus kas vel bija dziivi, kad uzspraaga bombu, lai butu maaciiba vinjiem , ka nevajg sedet un fragot, bet iet to bumbu miineet.

(ja nejaucu, kursh tad atceras katru slayu...)

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest
allwOrth nestreso ...

labaak pasaki godiigi - vai tu nedabuuji banu par wh lietoshanu uz apollo ? biggrin.gif

kaa ta ir ? smile.gif

a par to slay - nepaspeeji izdariit - nu tad nomirsti par sodu tongue.gif

Diemzheel man nav bijushi bani vispaar, bet par to, ka man boti pieshuj wh - tas nav nekaads briinums, jo speeleeju tiiri uz skanju un ja kaadu sadzirdu, ka vinjsh skrien un sagaidu aiz stuura, tas ir tikai likumsakariigi stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Diemzheel man nav bijushi bani vispaar, bet par to, ka man boti pieshuj wh - tas nav nekaads briinums, jo speeleeju tiiri uz skanju un ja kaadu sadzirdu, ka vinjsh skrien un sagaidu aiz stuura, tas ir tikai likumsakariigi stfu.gif

Shito es raxtiiju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

r&r pareizi dariija, taadiem kaa tu ir nospljauties uz bumbu un vieniigaa iespeeja tev iemaaciit domaat par misiju ir slay.

Jaa un taadiem pimpjiem kaa tu blja vispaar vaig gaisu nogriezt un barot ar suudiem - peace wink.gif, neapvainojies, bet apziimeejums "taadiem kaa tu" man neko neizsaka, un es uz bombsaitu skreeju .... tas taa - prieksh taadiem kaa tu

Link to comment
Share on other sites

Jaa un taadiem pimpjiem kaa tu blja vispaar vaig gaisu nogriezt un barot ar suudiem - peace wink.gif, neapvainojies, bet apziimeejums "taadiem kaa tu" man neko neizsaka, un es uz bombsaitu skreeju .... tas taa - prieksh taadiem kaa tu

Jaa, un veel kas, shito pollu taisiiju tikai taapeec, ka shodien ieregjistreejos forumaa un gribeeju paspeeleeties, pie viena arii pasuudzeeties, nothing personal devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa, un veel kas, shito pollu taisiiju tikai taapeec, ka shodien ieregjistreejos forumaa un gribeeju paspeeleeties, pie viena arii pasuudzeeties, nothing personal devil.gif

adminiem vajadzeetu tev uzlikt kaadu warning level(par spamu), lai jau tu izbaudi visas foruma priekssrociibas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa un taadiem pimpjiem kaa tu blja vispaar vaig gaisu nogriezt un barot ar suudiem - peace wink.gif, neapvainojies, bet apziimeejums "taadiem kaa tu" man neko neizsaka, un es uz bombsaitu skreeju .... tas taa - prieksh taadiem kaa tu

luuk tavs posts arii noraada kaadi juus esat. pamatskoleeni ar pirmsskolas domaashanu. un kaa juus pamatskoleeni sakat - "peace".

Link to comment
Share on other sites

luuk tavs posts arii noraada kaadi juus esat. pamatskoleeni ar pirmsskolas domaashanu. un kaa juus pamatskoleeni sakat - "peace".

lol, tavai zinaashanai maacos LU un man ir 19 gadi un pamatskolu jau esmu seeen aizmirsis

Link to comment
Share on other sites

ko varu teikt par allworth - wh 100% , to mees ar astute noveerojaam gather laikaa .. uz apollo ja nemaldos vinsh jau ir dabuujis "savu" tiesu , un r&r es tieshaam buutu pateiciigaaaks ja tu vinjam banu buutu uzlicis  rolleyes.gif

es tak vairs nevienu neskatos, kursh nav pilniigi 100% wallhackers, piemirsi?

Link to comment
Share on other sites

Un nolaidaas no zemes virsmas gaismas stariņš, un pazibēja patiesības mirklis...

LAi prieks un labsajūta, un neizsakāms atvieglojums Pulkveža sirdij...

PS - varētu palūgt man KEEkSS'a vietaa Sludinātaaju??? 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...