Jump to content
GIGN Forum

Ipb+php-fusion & Servers


WMP
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tātad esmu uztaisijis php-fusion 6.0 web uz appserver. Ļevis, bez nākotnes. Tātad vai ir iespēja kā uztaisīt "Serveri" takā gign, netaisos es neko špikot, utt bet tomēr ja esmu solijis kautko ,tad vēlos to arī realizēt.

Lai nebūtu jātaisa vēlviens bezjēdzīgs topiks, tad paprasīšu sikāk pastāstīt par IPB+PHP-FUSION apvienošanu. Atradu Foruma saturā, bet tur tie faili ir daudz, un man ir reāls slinkums to visu darīt.

Vēl kautkas, ja atrodas atsaucīgi cilvēki, kas vēlas man palīdzēt, un cerams ka tāds arī atradīsies, varētu man takā privātie atsūtīt ziņu , ja dzīvosiet rīga atlīdzināšu ar aliņiem. Kā nekā esmu godīgs cilvēks, un patīk izpalīdzēt, bet cerams ka būs atsaucība.

Aizmirsu piebilst adminiem, vai varētu dzēst ārā pavisam tizlus postus šinī topikā, un atstāt tos kas ir jēdzīgi kautko pateikuši.

Un n0r3k iemācijos zagt IPB, pēc šī paša #GIGN pamācības, takā lūdzu nedusmojies.

Ar cieņu Agris un Mareks.

Edited by WMP
Link to comment
Share on other sites

delete this!!!

Edited by duplets
Link to comment
Share on other sites

Ja ir pamācība tad lieto to ! :slap:

Piekrītu dupletam - delete this one! :pizdiblee:

Kur tādi dauņi kā tu rodies? Ja nevajag un nezini, tad lūdzu te nedirs, šis man tiešām ir vajadzīgs un tavas stulbās replikas iespraud sev *CENZĒTS* (labāk neteikšu).

Ja administrators var izdzēš šitos dumos postus.

Pa tēmu tiešām neviens nezin?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tas delete this bija domāts uz manu postu, kurš savkārt bija dažu nejauku sakritību rezultātā ierakstīts, tākā nestreso te pārāk daudz!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Lai nebūtu jātaisa vēlviens bezjēdzīgs topiks, tad paprasīšu sikāk pastāstīt par IPB+PHP-FUSION apvienošanu. Atradu Foruma saturā, bet tur tie faili ir daudz, un man ir reāls slinkums to visu darīt.

Vēl kautkas, ja atrodas atsaucīgi cilvēki, kas vēlas man palīdzēt, un cerams ka tāds arī atradīsies, varētu man takā privātie atsūtīt ziņu , ja dzīvosiet rīga atlīdzināšu ar aliņiem. Kā nekā esmu godīgs cilvēks, un patīk izpalīdzēt, bet cerams ka būs atsaucība.

Aizmirsu piebilst adminiem, vai varētu dzēst ārā pavisam tizlus postus šinī topikā, un atstāt tos kas ir jēdzīgi kautko pateikuši.

Un n0r3k iemācijos zagt IPB, pēc šī paša #GIGN pamācības, takā lūdzu nedusmojies.

Ar cieņu Agris un Mareks.

Ja vēl gadijumā vaig te būs!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...