Jump to content
GIGN Forum

Datoriņš


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

sor,laikam 8800gt

Nice, džekiņ tev ar galvu ir dirsā. Man ir E8400 procesors, kas uzdzīts līdz 3.4 Ghz. Crosfire režīmā saslēgtas 2 HD4870 1gb videokartes un 3GB ocZ 1066 mhz rams. Un es nevaru Crysis uz max bez lagiem uzspēlēt un tu vari? yeah right. Ierauj pierē.

Un visticamāk par tavu 15" collu monitoru nerunāsim.

Dx10 rij mazāk resursus? Nē nu tu tak esi dabas brīnums. :superlol:

Edited by FraGment
Link to comment
Share on other sites

Ir viena mega liela problēma ar jauno kasti.

Visu saliku, OS uzinstalēju (Xp), driverus arī uzinstalēju, bet, viens liels bet.

Kompis ielādē windowsu, kaut ko čakarējos netā, un pēkšņi viss uzkarās, un nekas neiet uz priekšu. Ne kas cits nelīdz kā izslēgt kompi ar pogu. Un tā vislaik, 2-5 minūtes viss iet ok, un pēkšņi uzkarās.

P.S Antivīruss ir.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka termopasta ir uzsmērēta.

Man jautājums, kas par ventilātoriem ir pwr fan un cha fan?

Man ir aizdomas par videokarti. Kad kompis lādē biosu, videokartes ventilātors griežas ar tādu troksni un ātrumu, bet kā sāk lādēt windowsu, ventilātoram nometas apgriezieni un pazūd arī troksnis.

Un vispār videokarte visa ir normālā istabas temperatūrā, bet labais apakšējais stūris ir nežēlīgi karsts.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas par videokarti. Kad kompis lādē biosu, videokartes ventilātors griežas ar tādu troksni un ātrumu, bet kā sāk lādēt windowsu, ventilātoram nometas apgriezieni un pazūd arī troksnis.

Un vispār videokarte visa ir normālā istabas temperatūrā, bet labais apakšējais stūris ir nežēlīgi karsts.

PWR fan = barokļa ventilators

CHA fan = ja nemaldos ir korpusa ventilators

Un par problēmu, pavēro kas notiek ar temperatūrām, caur everest.

Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...